dorothea and celia were the nieces of Mr. Brooke. They were living with their kind old bachelor uncle. Dorothea and her sister celia were well-connected, sensible ladies from a good family. Teir parent had died many years before. And they were raised up in the upper-class Brooke household in Tipton, at their uncle's country house. lütfen düzgün çevirin googledan çevirmeyin nooooolurrrrr kitabın adı: middlemarch bu kitabın türkçe çevirisini bulan varmı? o da olur ???????? nolurrrr düzgün çevirinnnnnn.

2

Cevaplar

2012-12-29T14:40:17+02:00

Dorothea ve celia Sn Brooke nieces edildi. Onlar kendi türünün eski lisans amcası ile yaşıyordu. İyi bir aileden Dorothea ve kız kardeşi Celia iyi bağlanmış, mantıklı bayanlar. Teir ebeveyn yıllar önce ölmüştü. Ve onların amcamın ülke evinde, Tipton üst sınıf Brooke ev ortamında yetiştirildik.                                                                                                        D

1 5 1
En İyi Cevap!
  • Eodev Kullanıcısı
2012-12-29T14:41:10+02:00

Dorothea ve celia Sn Brooke'un yeğenleri edildi. Onlar kendi türünün eski lisans amcası ile yaşıyordu. İyi bir aileden Dorothea ve kız kardeşi Celia iyi bağlanmış, mantıklı bayanlar. Puanlarınızın ebeveyn yıllar önce ölmüştü. Ve onların amcamın ülke evinde, Tipton bölgesindeki üst sınıf Brooke ev ortamında yetiştirildik.

2 3 2