Cevaplar

  • Eodev Kullanıcısı
2016-05-18T11:38:02+03:00

ONAYLANMIŞ CEVAP

×
Uzmanlar tarafından teker teker incelenmiş onaylı cevaplar, doğru ve güvenilir bilgileri içermektedir. Eodev içerisinde moderatörler tarafından kontrol edilmiş milyonlarca kaliteli cevap vardır ancak onaylanmış cevaplar mükemmel ötesidir.
Antalya is so famous city in Turkey. Antalya is so hot in the summer. There are too many tourists in Antalya. Russian, Spanish, Germans, etc... Antalya is touristic place.  There are too many hotel in Antalya too. If you go to the Antalya, you can travel everywhere because everywhere is so important in Antalya. You can visit Duden Waterfalls, Clock Tower, Ancient Theater and more or you can make a tour with a guide. You can be sure that you'll love Antalya.

Antalya, Türkiye'de çok ünlü bir şehirdir. Yazın çok sıcaktır. Antalya'da çok sayıda turist vardır. Ruslar, İspanyollar, Almanlar, vs... Antalya turistik bir mekandır.  Antalya'da çok sayıda otel de yer alır. Eğer Antalya'ya gidersen, her yeri gezebilirsin çünkü Antalya'da her yer çok önemlidir. Düden Şellaleleri'ni, Saat Kulesi'ni, Antik Tiyatro'yu ve daha fazlasını gezebilirsin ya da bir rehber eşliğinde tur yapabilirsin. Antalya'yı seveceğinden emin olabilirsin.

1 5 1