Cevaplar

2012-12-30T19:03:26+02:00
Yazın Bodrum neredeyse yağmursuz geçer.

Yazın sıcaklık 30 derecenin üzerine çıkmasına rağmen ılık esen rüzgârlardan dolayı bunaltıcı değildir. Bodrum havası, yıldızların aydınlattığı ılık gecelerde açık terasınızda romantik ve keyifli akşamlar için idealdir. Ayrıca hava, yüzme, tüm su sporları ve dalma için de oldukça idealdir. Deniz suyu sıcaklığı yazın 25 dereceye kadar çıkmaktadır.

Sonbahar da Bodrum’u ziyaret etmek için harika bir mevsimdir.

Bodrum da İlkbahar, çiçek açan bitkilerin ve ağaçların yemyeşil bir halı gibi kapladığı dağlarda yürüyüş yapmak için idealdir. Sonbahar da Bodrum’u ziyaret etmek için harika bir mevsimdir. Sonbahar da hava tıpkı İlkbahar da olduğu gibidir. Bodrum hala canlıdır fakat turist yoğunluğu çok daha azdır. Hava, tarihi yerleri gezmek ve Bodrum’un ünlü ahşap yapımı tekne yarışlarını izlemek için mükemmeldir.

Bodrum da kış, biraz yağışlı geçer fakat hava sıcaklığı uygun derecededir

Bolca kış güneşi mevcuttur. Kar ve don olayı yaşanmaz. Günün 5-6 saati güneşli geçer ve ortalama hava sıcaklığı 18 derece civarında seyreder. Nerdeyse kış hiç yaşanmaz bile denilebilir. Golf tutkunları için, Bodrum da tüm yıl olduğu gibi kış mevsimi de oldukça idealdir.

0
En İyi Cevap!
2012-12-30T19:10:41+02:00

Bodrum winter, a little rainy, but the appropriate degree air temperature                                     Bodrum which is often snow in the winter            What is Bodrum in the winter-worn

1 5 1