Cevaplar

2013-01-03T22:19:33+02:00

Daha önce hiç görmediğiniz gibi bir dünya hayal edin; orada her gün bir başka macera olsun; orada asla büyümeniz ya da yaşlanmanız gerekmesin. İşte orası Peter Pan’in dünyası - öfkeli rakiplerin birbirine çarpan kılıçları, Jolly Roger’ın tahta güvertesi, uçmanın doyumsuz heyecanı… ve gizli bir dokunuşun sihirli gücü.     

          Macera, keşif ve düşleriyle “Peter Pan” 100 yıl önce Londra’da sahnelendiğinden bu yana dünyanın dört bir yanındaki izleyicileri büyüledi. J. M. Barrie’nin hiç büyümeyen bir erkek çocuğunu (ve ailesinin büyümesi için ısrar ettiği bir kız çocuğunu) konu alan klasikleşmiş hikayesi yıllar boyunca pek çok kez işlendi, ama beyaz perdeye bir bütün olarak hiç aktarılmadı. Yani şimdiye kadar. 
       Columbia Pictures, Revolution Studios ve Universal Pictures bu büyüleyici öyküyü, yazarın eserinin özünü korumaya büyük özen göstererek dev boyutlu bir prodüksiyon olarak sunmak üzere güçlerini birleştirdiler. Sınırsız hayal güçleri, maceraya ve görsel efektlerin modern büyüsüne duydukları büyük arzuyla, yazar-yönetmen P. J. Hogan (My Best Friend’s Wedding) ve yapımcılar Lucy Fisher ve Douglas Wick (Gladiator, Stuart Little), Barrie’nin orijinal vizyonundaki tüm büyüyü, tehlikeyi ve heyecanı, sessiz sinema döneminden bu yana ilk canlı aksiyon “Peter Pan” versiyonuyla beyaz perdeye taşıdılar.  

0