Cevaplar

2013-01-04T08:52:39+02:00

PAZARLAMA MÜDÜRLÜĞÜ
Bağlı Olduğu Birim: Genel Müdür
İşin Özeti: Reklam, kişisel satış pazarlama araştırması ve müşteri hizmetleri konusunda  kuralları, stratejileri ve kararları verir ve denetimi yapar.

İşin Görevleri ve Sorumlulukları

Düzenli olarak alt birimlerle toplantılar düzenlemek, Sürekli olmasa da belli aralıklarla alt birimleri kontrol etmek, Elemanlarının motivasyonunu yüksek tutmak, Ürün ve iş bilgisine sahip olmak, yeni çıkan ürünler hakkında bilgi edinmek, Müşterilerle gerektiğinde birebir ilişki kurmak, ilgilenmek.

Gerekli Yetenek ve Beceri

Dinamik, düzgün görünüşlü, iletişim becerisine sahip olmak, Üniversitelerin İnşaat, İşletme, Pazarlama alanlarından birinden mezun olmak.

 

SATINALMA MÜDÜRLÜĞÜ
Bağlı Olduğu Birim: Genel Müdür
İşin Özeti: İnşaatlar ile ilgili malzeme ve eleman tedariki işlemleri gerçekleştirmek.

İşin Görevleri ve Sorumlulukları

Düzenli olarak alt birimlerle toplantılar düzenlemek, Sürekli olmasa da belli aralıklarla alt birimleri kontrol etmek, Elemanlarının motivasyonunu yüksek tutmak, Ürün ve iş bilgisine sahip olmak, yeni çıkan ürünler hakkında bilgi edinmek,

Gerekli Yetenek ve Beceri

Dinamik, düzgün görünüşlü ,  Üniversitelerin İnşaat İşletme, İktisat alanlarından birinden mezun olmak.

 

PERSONEL MÜDÜRLÜĞÜ
Bağlı Olduğu Birim: Genel Müdür
İşin Özeti: Şirket personelinin eğitim, maaş, motivasyon, ihtiyaç ve sorun giderme, yeni personel alımı  işlerini gerçekleştirmek.

İşin Görevleri ve Sorumlulukları

Elemanlarının motivasyonunu yüksek tutmak, Personelin gerek yurt içinde gerekse yurt dışında eğitimi için gerekli araştırma ve resmi işlemleri düzenlemek, Personelin kişisel sorunlarını gidermek amacıyla görüşmeler düzenlemek, İşe alınacak kişilerin mülakatlarını yapmak ve uygun elemanları seçmek,

Gerekli Yetenek ve Beceri

Dinamik, düzgün görünüşlü, iletişim becerisine sahip,  En az beş yıllık iş tecrübesi bulunmak, Üniversitelerin  İşletme, Kamu Yönetimi, Psikoloji  alanlarından birinden mezun olmak.

 

MUHASEBE MÜDÜRLÜĞÜ
Bağlı Olduğu Birim: Genel Müdür
İşin Özeti: Muhasebe , bütçeleme , yatırım planlama , kredi ve tahsilat , banka işlemleri , vergi ve sigorta işleriyle ilgili  kuralları , stratejileri , kararları verir ve denetimi yapar.

İşin Görevleri ve Sorumlulukları

Muhasebe kayıtlarını tutmak, Eldeki nakit para, arsa, malzeme vb. değerleri yatırım yaparak değerlendirmek, Bütçeleme ve bütçeye uygunluk denetimi yapmak, Banka ve kredi işlemlerini takip etmek, Vergi ve sigorta işlerinin takibini ve ödemesini yapmak, Düzenli olarak alt birimlerle toplantılar düzenlemek,

Gerekli Yetenek ve Beceri

Dinamik, düzgün görünüşlü , Grup çalışmasına uyumlu olmak, Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, Muhasebe alanlarından birinden mezun olmak.

 

0
2013-01-04T09:18:26+02:00

öğretmen en kolayı öğretmendir

0