Cevaplar

  • Eodev Kullanıcısı
2013-01-04T19:22:46+02:00

Nihat Karadağ Fotoğraf Atölyesi, Taksim’de Eğitim Seminerlerine Başladı…

Hızlandırılmış Fotoğrafçılık Semineri’ne Katılarak, Profesyonel Fotoğrafçılığa Ilk Adımınızı Nihat Karadağ Fotoğraf Atölyesi Ile Atın.

Makinenizi Doğru Kullanmayı, Daha Iyi Fotoğraf Çekmeyi, Profesyonel Fotoğrafçılığın Püf Noktalarını Öğrenin…

Hızlandırılmış Fotoğrafçılık Programı Sayesinde, Temel Fotoğraf Bilgilerini Öğrenmekle Kalmayacak, Fotoğraf Makinenizin Manuel Ayarlarını Keşfederek, Fotoğrafın Büyülü Dünyasına Giriş Yapacaksınız. Uygulamalı Fotoğraf Çekim Gezisi’ne Çıkarak, Seminerde Öğrendiğiniz Konuları Makine Üzerinde Uygulayacak Ve Daha Iyi Fotoğraflar Çekebileceksiniz…

Alanında Deneyimli Eğitmenlerimiz, Bugüne Kadar 2.000′Den Fazla Kişiye Fotoğraf Eğitimi Verdi. Eğitmenlerimiz, Fotoğraf Bölümlerinde Öğretim Görevlisi Olan Ve Fotoğraf Alanında Yüksek Lisans – Master Yapan Kişilerden Oluşmaktadır.

Hızlandırılmış Fotoğrafçılık Semineri Için Kontenjan 15 Kişi Ile Sınırlıdır.

Atölye Sonunda Kursiyerlere, Düzenlenecek Törenle Katılım Belgesi Verilir.

Nihat Karadağ Fotoğraf Atölyesi’nden Dilerseniz Bire Bir Özel Ders Alabilir, Yada 4 Hafta Sürecek Grup Eğitimine Katılabilirsiniz. (Özel Ders Ücretleri Için Arayınız.)

 

DERSİN İŞLEYİŞİ:

Projeksiyon Eşliğinde Örnek Fotoğraflarla Dersin Işlenirken, Anlatılan Konuları Makineniz Üzerinde Nasıl Uygulayacağınızı Gösteriyoruz. Daha Iyi Fotoğraflar Çekebilmeniz Için “İyi Fotoğraf Çekmenin Püf Noktaları” Konulu Örnek Fotoğrafları Eğitmenlerimizle Birlikte Inceleyeceksiniz. Ayrıca Eğitmenlerimizle Birlikte Çıkacağınız Fotoğraf Çekim Gezisi’nde, Öğrendiğiniz Bilgileri Pratikte’de Uygulayabileceksiniz. Ayrıca Eğitim Seminerlerinden Sonra Takıldığınız Konularda Eğitmenlerimizden Yardım Talebinde Bulunabilecek, Sorularınıza Cevap Bulabileceksiniz. Ayrıca Zaman Zaman Fotoğraflarınızı Değerlendirmemiz, Daha Iyisini Nasıl Fotoğraf Çekebileceğinize Dair Bire Bir Eğitmenimizle “Fotoğraf Değerlendirme” Sohbetleri Gerçekleştirebileceksiniz.

 

9 3 9
2013-01-04T19:23:28+02:00

o müthiş olan eserleri çok önmli olmasıdır örneğin mihrimah sultan camii

10 4 10