Cevaplar

2015-08-11T11:22:08+03:00

ONAYLANMIŞ CEVAP

×
Uzmanlar tarafından teker teker incelenmiş onaylı cevaplar, doğru ve güvenilir bilgileri içermektedir. Eodev içerisinde moderatörler tarafından kontrol edilmiş milyonlarca kaliteli cevap vardır ancak onaylanmış cevaplar mükemmel ötesidir.


 ....................SAMİMİYETİN VERDİĞİ HUZUR.................

Hayatta baktıkça çoğu insanın samimiyetsizce söylediği sözler vardır.Hatta her gün ben zayıflamış mıyım ?  sorusuna  '' evet '' cevabı verirler. halbuki bu o insan için hiçte doğru bir yaklaşım söz konusunu değildir. tek bununla sınırlı tutmak mümkün değildir ama en çok rastımıza gelen örnekte budur samimi olmadan sözlenen o güzel sözler ''Aşk '' denen o temiz duygu samimiyet olmadan söylenince Aşktan nefret etmeye kadar gidebilmektedir Bazıları şunu unutmamalı ki sevgi iki taraflı oldukça anlamlıdır karşı taraf istemiyorsa bunu da zorlamak olmaz çünkü sevmek kolay değildir. o sevgi de samimiyet gerekir. Samimi olmadan söylediğim hiç bir söz karşımızdakini etkilemez etkileyemez de .. çünkü sevmek başta olmak üzeri her işimiz de samimiyetle yaklaşmamız dürst olmamız karşımızdaki insan ile iyi iletişim kurmaya iter. insanlar iyi bir iletişim için, iyi bir toplum için ve sevgi konusun da her daim dürst ve samimi olursa hiç bir şüphe yoktur o toplum refaha kavuşur. çünkü yalan yalanı doğrur oysaki samimi duygular olan insanlar hiç bir kötü niyet beklemeden toplumda güzel ve anlamlı bir yer tutar...
                 Sevmenin en önemli yanı ise sevmekte samimiyeti yakalıyabilmektir.insanlar unutmamalı ki güzel sözle çzöülmiyecek hiç bir konu yoktur. savaş çıkarmak yerine biraz olsun samimi olmayı deneseler aslın da toplumuz içinde çok daha huzurlu bir yaşantı sağlayabileceğiz..
MUTLULUK BAŞI SAMİMİYET VE TOPLUM İÇİNDE HUZURLU BİR ORTAM YAŞATABİLMEKLE BAŞLAR. 

MeRYeM
RabbeGidenYolcu 

0