Mülakata sorulan "neden polis olmak istiyorsun " sorusuna cevap ?

1
YAŞADIĞIM TOPLUMA VE HALKA DAHA İYİ HİZMET VERMEK,YAŞANILAN BİRÇOK MAĞDURİYETLERE EL UZATIP YARDIM EDEBİLMEK VE ÜLKEMİN KORUYUCULUĞUNU YAPMAK İÇİN,POLİS OLMAK İSTİYORUM.. DİYEBİLİRSİN
poLis oLmak istiyoRum çünkü: bu hayatta adam yerine konulmak istiyorsan bişeyLerin ucundan tutacaksıN okumayana kız bile vermıyorLar artık :) en kolay yoL polis olmak,, hem namı var hemde cocuklugumdan beri hayalim.. :) inşaLLaH hak eden, bun meslegi şerefiyLe yapacak olanlar kazanırr.. herkeze başarıLar diLeRim..

Cevaplar

2016-05-25T15:54:16+03:00

ONAYLANMIŞ CEVAP

×
Uzmanlar tarafından teker teker incelenmiş onaylı cevaplar, doğru ve güvenilir bilgileri içermektedir. Eodev içerisinde moderatörler tarafından kontrol edilmiş milyonlarca kaliteli cevap vardır ancak onaylanmış cevaplar mükemmel ötesidir.
Mülakata sorulan "neden polis olmak istiyorsun " sorusuna cevap ?

Küçüklükten beri hayalini kurduğum meslek polislikti.Şimdi bu hayalime çok yaklaştım.Ben vatanıma ve vatandaşlarıma hizmet etmek istiyorum.Eskiden beri hayalini kurduğum bu mesleğe hem sevdiğimden hemde bu mesleği ayrıcalıklı gördüğümden dolayı polis olmak istiyorum.

1 5 1