Cevaplar

2013-01-05T13:31:54+02:00

 

ikii tane buldum 

 

1.si bu :

 

 

I had a dream one ligh.My monster space solve.I am agry . monster my come is the was dropping the wos cperade.My teacher is the silly.My teacher and my teacher sister face to face . My teacher is the silly party. there are ff at the time I found myself in a place covered with snow. My clothes had changed. Cleare my teacher very very silly. Teacher is the fermeless.

Türkçe

bir gece rüya görüyordum.rüyamda büyük bir canavarla karsılastım.canavar bana doğru yaklastı.cok korktum ama kacmayı basardım.canavar bana zarar veremedi.ardından birden baska canavar cıktı . öbür canavar arkadan gelirkene diğeri önden geliyordu.2 canavarda beni tam tutacakken alarm caldı ve uyandım

2.si :

Male guests, but relatives, a wardrobe and a restaurant, the restaurant was spacious but the tables are small and round. Nourishing womb, symbolized by the cabinet, take something to eat in the scene clearer. Nourishing the uterus Goddess of Fate, the fire may be the uterus at the same time? Of course you can. Neo The Matrix for his prophetic predictions, the goddess of fate for the viewers on a bun yedirdiğini remember doing in the kitchen.
For my client, a kind of get what they want, of course, can not see the inside of cabinets. Because it is actually anacağının womb cabinet. Oral-anal with the energy that is always the small round tables represents. So ya .. the mouth, larynx, esophagus, stomach, intestines end of 8 meters above the anus ... once oral-anal hole in the rules over the lower hole in the infancy period, over-stimulated by wombs. Danışanımızın next to the boy and his sister also received their fair share of this energy. For these reasons, it's dark outside the window that appears and 'Normandia Invasion' wars started because durumda.Çünkü always oral-anal energy. Bush's big guns in the hands of Saddam's statues kovboyvari do not believe me and observe the march.

 

türkçesi

Erkek misafir ama akraba, dolap ve lokanta, lokanta geniş ama masalar küçük ve yuvarlak. Dolabın besleyici rahmi simgelediği, içinden yemek için bir şeyler alınması sahnesi ile belirginleşiyor. Besleyici rahim Kader Tanrıçası, yani ateş rahim olabilir mi aynı zamanda? Tabii ki olur. İzleyenler için Matrix filmindeki kehanet yapan kader tanrıçasının Neo’ya kehanetlerini mutfakta yaptığını üzerine de bir çörek yedirdiğini hatırlatalım.
Danışanımız istediklerini almak için bir türlü dolapların içini tabii ki göremez. Çünkü o dolap aslında anacağının rahmi. Oral-anal enerjinin daima birlikte olduğunu, küçük yuvarlak masalar simgeliyor. Öyle ya..Ağız, gırtlak, yemek borusu, mide, 8 metre bağırsak sonu anüs…Üstteki delik hakimse alttaki delik vaktiyle oral-anal dönem bebekliğinde rahimler tarafından aşırı uyarılmıştır. Danışanımızın yanındaki erkek ve kız kardeşi de bu enerjiden nasiplerini almışlardır. Bu nedenlerle de pencereden gözüken dışarısı karanlık ve ‘Normandia Çıkarması’ başlamış durumda.Çünkü savaşların nedeni daima oral-anal enerjidir. İnanmazsanız Bush’un kovboyvari yürüyüşünü ve Saddam’ın elinde koca tüfekli heykellerini gözleyin.

 

 

0