Cevaplar

2015-06-28T03:19:08+03:00

ONAYLANMIŞ CEVAP

×
Uzmanlar tarafından teker teker incelenmiş onaylı cevaplar, doğru ve güvenilir bilgileri içermektedir. Eodev içerisinde moderatörler tarafından kontrol edilmiş milyonlarca kaliteli cevap vardır ancak onaylanmış cevaplar mükemmel ötesidir.
Düşünce gücüne sahip olmak bildiklerimizle sınırlıdır. Ne kadar çok şey bilirsek o kadar çok düşünce gücümüz olur. Ancak düş gücü tamamen hayal gücümüzdür. Sonu yoktur. Uçsuz bucaksız bir hayal gücü...
Mantıklı olmasına da gerek yoktur düş gücünün." Bu hiç de mantıklı değil neden hayal ediyorsun ? " gibi sorulara maruz kalmayız. Ancak " Bu konuda yanlış düşünüyorsun , çünkü bilginin doğrusu budur. " diye bir eleştiriye maruz kalabilirsiniz. Hayatınız boyunca bilgi sahibi olmak , çevrenize , ailenize ve tanıdıklarınıza bağlıdır. Maddiyata bile bağlıdır bilgi. Bilgi öğrenmek için okula veya  belirli kurslara gitmemiz gerekiyor. Bilgi kendiliğinden gelmiyor. Ancak hayalimizi satın alamayız. Belirli bir kuralı yoktur. Sınırsız bir şey , sınırlı olan her şeyden güzel değil midir ? Eğer öyleyse düş gücüne sahip olmak , bilgi sahibi olmaktan çok daha önemlidir.

--


- - İyi Ödevler - -
0