Cevaplar

2015-08-12T14:35:51+03:00

ONAYLANMIŞ CEVAP

×
Uzmanlar tarafından teker teker incelenmiş onaylı cevaplar, doğru ve güvenilir bilgileri içermektedir. Eodev içerisinde moderatörler tarafından kontrol edilmiş milyonlarca kaliteli cevap vardır ancak onaylanmış cevaplar mükemmel ötesidir.
Merhaba
       
           Bu dünya gerçek dünya değildir sadece imtihan dünyasıdır.
Ve bu dunyada her şey burda kalır..Gerçek hayata giderken onlar yanımızda gelmez sadece kefenımızle gideriz.

           Bu yüzden bu yalancı dünyada dünya mallarıyla değilde gerçek hayatımızı kurtarmak için birşeyler yapmalıyız .Bu dünyada ne yaparsak burda kalıcak bizimle gelmicek ki?Evet sadece bu hayatta daha kolay daha güzel yaşamamızı sağlıyacaktır ama diğer dünya için bir azapta olabilir bu..

        Bu yüzden bunları iyi düşünmeli ve ona göre hareket etmeliyiz bu dünyamı yoksa gerçek dünyamı için çalışmalıyız ...


4 5 4
  • Eodev Kullanıcısı
2015-08-12T15:24:46+03:00
Dünya malı dünyada kalır ve bu dünyadan göçüp gittiğimizde arkamızda ya hüzünlü kırık kalpler bırakırız ya da sevindirdiğimiz iyilik yaptığımız kalpler insanlar.

İnsanoğlu hiç ölmeyecekmiş gibi yaşar malı için eşyası için kalp kırar hep ben der kimseyi düşünmeden sanki bu dünya sonsuzmuş gibi sanki bu sürdüğü sefa bitmeyecekmiş gibi kaptırır kendini cahil cahil . Can yakar parası için ezip geçer , malı mülkü için kırmadığı kalp kalmaz , insanların sağlığıyla oynar çünkü dünya malları o kişinin gözünü karartmış çünkü insanoğlu hep daha iyisini ister.

Dünya malı dünyada kalır arkadaş sen ne kadar ölmeyecekmiş gibi sarılsanda bir gün elbet dünyaya sarıldığın gibi sarılacaksın o kefene . Kim ne kadar ölmem deyip geçiştirse de Dünya fani ölüm ani.  
5 4 5