Cevaplar

  • Eodev Kullanıcısı
2016-04-25T20:42:21+03:00

ONAYLANMIŞ CEVAP

×
Uzmanlar tarafından teker teker incelenmiş onaylı cevaplar, doğru ve güvenilir bilgileri içermektedir. Eodev içerisinde moderatörler tarafından kontrol edilmiş milyonlarca kaliteli cevap vardır ancak onaylanmış cevaplar mükemmel ötesidir.
Http://eodev.com/gorev/616242 ben bu soruyu daha önce yanıtladım.


23 April 1920 the Turkish Grand National Assembly was opened. Must be a name of this big day since it opened, and had this feast to whom it belongs to determine if. It's the name of this holiday as a gift to children's Day and the kids were given. It is celebrated on April 23 each year. In our country every year with children coming from foreign countries are held by. These festivals every school , in every city. This holiday special for a very special and fun holiday for children.

Anlamı ==


23 Nisan 1920 ' de Türkiye Büyük Millet Meclisi açılmıştır. Açıldığından dolayı bu büyük günün bir ismi olmalı ve bu bayram kimlere ait ise o belirlenmeliydi. Bu bayramın ismi çocuk bayramı olmuş ve çocuklara armağan edilmiştir. Her yıl 23 nisan'da kutlanır. Bizim ülkemize her sene yabancı ülkeden çocuklar gelerek şenlikler düzenlenir. Bu şenlikler her okulda , her şehirde olmaktadır. Bu bayram çocuklara özel bayram olduğu için çok özel ve eğlencelidir.

iyi dersler :))
8 4 8