ARKADAŞLAR BEN TEKNOLOJİNİN VERDİĞİ ZARARLA İLGİLİ YAZI ARIYORUM. ANCAK SADECE TEKNOLOJİNİN DOĞAYA VERDİĞİ ZARARLA İLGİLİ. TAMAMEN TEKNOLOJİNİN ZARARLARINI YAZANLARI ŞİKAYET EDERİM. BEN SADECE DOĞAYA VERDİĞİ ZARARLARI İSTİYORUM...!!!

2

Cevaplar

2013-01-07T16:35:01+02:00

teknolojinin yanlış kullanımı çevreye ve doğaya zarar verir hayvanların ölümüne yol açabilir doğal   alan etbkilenebilir

 

0
En İyi Cevap!
2013-01-07T16:37:43+02:00

Sana kompozisyon alarak vereyim:

 

Çevremizde bir çok tekbolojik alet bulunuyor. Bu teknolojik aletlerin her gün yenisi çıkıyor. Çıkan bu teknolojik aletlerin çevremizi etkilediğini hiç düşündünüz mü?

 

Teknolojik aletlerden birisi de telefondur. Telefonların kullanımlarının artmasıyla birlikte bilim adamlarını da telefonların zararlarını düşünmeye sevk etti. Şu ana kadar bilim adamları da telefonların yararlı mı yoksa zararlı mı olduğunu çözmüş durumda değillerdir. Neticede değişen teknoloji ve yeni cihazlar hayatımıza yön vermektedir. Hayatımızı kolaylaştıran icatları kullanarak zaman kazanmaktayız. İnsan sağlığı ve tabiata zarar vermeyecek her türlü gelişimi hayatımıza entegre etmek gerekir. Önemli olan insana ve doğaya zarar verecek gelişmeleri iyice incelemek gerekir.

 

Zararın neresinden dönülürse kardır. Yeter ki biz duyarlı olalım, sağlığımıza ve geleceğimize sahip çıkalım.

 

Umarım işine yarar :D ^_^

1 5 1