Cevaplar

2013-01-08T19:19:29+02:00

the smurfs are blue and small as small like a 5 apple 

4 3 4
2013-01-08T19:41:07+02:00
eyo Cullifors tarafından Şirinler, Belçikalı (babası İngiliz) çizer Peyo'nun ünlü eseri. 1958'de Çizgi roman olarak ortaya çıktı. 1981'de televizyonda gösterilen Şirinler büyük ilgi gördü. Orjinal ismi "Schtrumpf" (İngilizce'de "Smurf") olan Şirinler 256 bölüm Şirinler ve Komünizm
Şirinler yıllardır Komünizm propagandası yapmakla suçlanmış ABD'de bir dönem gösterimi yasaklanmıştır. Bunun nedeni para olmadan komünal bir yaşam sürmeleri Şirin baba'nın Karl Marx'a benzemesi ve kızıl şapka giymesidir. Herkes kendi işini yapıyordur ve mutludur. Herkes aynı şeyi giyiyordur. Çizgi filmdeki Şirinlerin düşmanı Gargamel papaz cübbesi giyer ve dini sembolize eder, altın ve para düşkünüdür (kapitalizm) ve onları yeme (misyonerlik) gibi pek çok gizli unsur bulundurduğu iddia edilmiştir.
Şirinlerin temsil ettiği çok farklı unsurlar da vardır. Örneğin; Şirine feminizmi, Süslü eşcinselliği, Güçlü şirin maço erkeği temsil eder.den oluşuyor. +bıde bu bılgıwar

Şirinler, mason locasının ürünü mü?

Şirinler yıllarca komünizm propagandası yapmakla suçlanmıştı. Şimdi ise İtalyan araştırmacı Antonio Soro karakterlerin ve hikayenin arkasında bir Mason locası olduğunu söylüyor.

Küçük sevimli mavi yaratıkların yaşamını ve kötü kalpli Gargamel'le olan mücadelesini anlatan çizgi film klasiği "Şirinler" 1958'de Belçikalı çizer Peyo Cullifors tarafından çizgi roman yapıldı. Şirinler yıllarca komünizm propagandası yapmakla suçlanmıştı. Şimdi ise İtalyan araştırmacı Antonio Soro karakterlerin ve hikayenin arkasında bir Mason locası olduğunu söylüyor.

Soro, "Şirinler, gerçek bilgi ve masonluk" adlı kitabında her bir mavi şirinler yaratığının gnostik (tanrının sırrını bilgi temelinde arayan felsefik akım) karakterinde en gizli mason localarından birini sakladığını yazdı.

Şirin baba karakteri de bu mason locasının Büyük Üstadı... Şirinler'in renklerinin de masonik bir yorumu var: Mavi gnostik ekolde gizemli Tanrı'nın çocuklarını, beyaz saflığa özlemi, Şirin Baba'nın kırmızı külahı da ruhun ateşini simgeliyor.

Erkek şirin sayısının 99 olması masonluğun kademelerini temsil ediyor. Gargamel, loca dışında masonların sırlarını öğrenmeye çalışan, Şirine ise "ilahi uyumu" yıkan dişi öğe. işte şirinlerin durumu ahlak polisi çağırın örgülü ve o bebe şirin kimin dna testi istiyorum


soruyu biraz daha açıyoruz şimdi

soru 1 şirine bebe şirin in annesimi (baska bayan yok zaten)

soru 2 şirinenin annesi nerde

soru 3 diğer şirinlerin sadece babası var onlarında annesi yok

soru 4 şirin baba hepsinin babasımı 

soru 5 yoksa bu şirinler sormak bile istemiom anlayın işte  
6 3 6