Cevaplar

2013-01-11T22:13:01+02:00
İnternet Üzerinden

Web sitemiz İnteraktif Hizmetler ve ya Online İşlemler menüsünü kullanılarak, e-Telgraf abonesi olmayan müşterilerimizin “Bireysel Müşteri Girişi”, e-Telgraf abonesi olan müşterilerimizin “Abone Girişi” ni tercih ederek, açılan sayfada gerekli bilgilerin girilmesi halinde ilgili PTT işyerinin görevli personeli tarafından otomasyon sistemi üzerinden varış PTT Merkezine telgraf iletilip, alıcısına PTT görevlisince teslim edilir.

PTT İşyerlerinden

PTT işyeri gişelerinden telgraf kabul edilerek Telgraf Otomasyon Sistemi ortamında iletilip, alıcısına PTT görevlisi tarafından teslim edilir.

Aşağıda belirtilen telgraflar, kimlik tespiti yapılıp, gönderici imzası alınmak suretiyle PTT işyerinden kabul edilir, internet üzerinden gönderilmesi mümkün bulunmamaktadır.

Alıcısının maddi ve manevi yararlı veya zararlı olması muhtemel telgraflar, Genel ahlak ve adaba aykırı telgraflar, Hakaret, tehdit ve suç isnadı içeren telgraflar, Ait olduğu dilde normal manasında kullanılmayan kelime, tabir, rakam ve harf gruplarını içeren veya uydurma yahut normal manayı ifade etmeyen kelimeler ile gizli bir manayı ifade eden rakamlar ve kodlu yazılmış telgraflar, Metni yabancı dille yazılmış telgraflar.  
1 1 1