Cevaplar

2012-10-06T17:34:33+03:00

Adam Fawer tarafından yazılmıştır.Yanlış bilmiyorsam da 2006 yılında çıkmıştır.

1 1 1
En İyi Cevap!
2012-10-06T17:36:06+03:00
Olasılıksız (Ciltli) Açıklama Roman / Edebiyat50.ÖZEL KOLEKSİYON BASKI CİLTLİ ADAM FAWER TÜYAP KİTAP FUARINDA

BİTİRMEK İÇİN YARINI, BAŞKASINA ANLATMAK İÇİN BİTİRMEYİ BEKLEMEYECEKSİNİZ.Olasılıksız demek yetersiz kalacaktır, insanı adeta büyüsü altına alan bu hikayede, Adam Favver, bilim, felsefe, entrika ve maceradan ortaya bir baş yapıt çıkarmış. 

Clive Cusslerilk cümleden itibaren bağlanıp kaldım; sayfaları, floş royal tutturmaya çalışan bir kumarbazın kartlarını açtığı gibi çevirdim. OlasılıkSız, insanı düşündüren matematik teorilerini ve maceranın albenisini dahice birleştiren, okura Michael Crichton ve Robert Ludlum u hatırlatan bir kitap. Gerçekten kaçırılmaması gereken bir zevk. 

Ben Mezrich, Mekanı Batırmak ve Çirkin Amerikalılar in yazarı...hikayenin sonunda, bir yandan şizofreninin gerçek nedenlerini düşünürken, bir yandan da tek bir hareketin bir insanının hayatını ne kadar değiştirebile­ceğine şaşırıyor olacaksınız. OlasılıkSız , beğeneceğinize gözümüz kapalı iddi­aya girebileceğimiz bir kitap. 

PeopleBir sabah, yıllardır görmediğiniz bir arkadaşınızı düşünerek uyandınız. Bir saat sonra, onunla sokakta karşılaştınız. Sizce bu sadece bir tesadüf mü, yoksa çok daha farklı bir anlamı olabilir mi?Siz hiç Loto da büyük ikramiyeyi kazanmadınız. Ama birileri kazanıyor. Hem de sürekli! Onlar sizden daha mı şanslılar?Şans nedir gerçekten? İçinizde bütün parayı kırmızıya yatırmanız gerektiğini söyleyen bir his var. Bu his bir öngörü müdür? Yoksa daha fazlası mı?Yolda gidiyorsunuz. Kafanızı çevirip yandaki küçük parkta baktınız ve bir anda bu anı daha önce de yaşamış olduğunuzu hissettiniz. Evet, Deja Vu. Sizce nedir Deja Vu; Geçmiş mi, rüya mı yoksa geleceği mi görüyorsunuz?Eğer siz de kontrolün kimde olduğunu merak ediyorsanız, Olasılıksız tam size göre bir roman..

1 5 1