Cevaplar

2013-01-18T08:54:01+02:00
Optik Gözlük İş Planı Plc Sistemleri İş Planı Salça Üretim Tesis İş Planı Spor Elbise Mağazası İş Planı Tekstil Toptancılığı İş Planı Toptan Kumaşçılık İş Planı Triko Satış Dükkanı İş Planı T-Shirt Üretimi İş Planı Waffel İş Planı Yapı Denetim İş Planı Yumurta Ticareti iş Planı Aile Çay Bahçesi İş Planı Bilgisayar Teknik Servis İş Planı Deri ve Giyim Aksesuar İş Planı Doğalgaz Tesisatı Kombi ve Petek Satışı İş Planı Elektronik Baskı Devre Çizimi ve Pcm İmalatı İş Planı Elektronik Yedek Parça İş Planı Fason Tekstil İş Planı Ferroli Isıtma Sistemleri İş Planı Fotokopi Ve Kırtasiye İş Planı Güç Kaynağı Panoları İmalatı İş Planı Güvenlik Sistemleri İş Planı İnternet ve Yazılım İş Planı Kuru İncir İşletmesi İş Planı Medikal Satış İş Planı Müzik Stüdyosu İş Planı Erkek Berberi İş Planı Hırdavat Satış İş Planı Market Zinciri İş Planı . . . ....2010-2011 Yıllı KOSGEB Destek Alan Girişimci İş Planı Örnekleri için tıklayınız.

 


BRÜKSEL UZMANLARI DANIŞMANLIK EĞİTİM TEMİZLİK İNŞAAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ

2007 Yılında kurulan Brüksel Uzmanları Danışmanlık LTD ŞTİ ,alanında uzman çalışanları ve çeşitli destek departmanları ile bu güne kadar KOBİ’lere yönelik bir çok ulusal ve uluslararası projede yer alıp fark yaratmıştır.

Son zamanlarda ülkemizdeki gelişim vedönüşüme paralelolarak ,KOSGEB’in Girişimcilik Programını danışmanlık hizmeti ile desteklemek, Türkiye’deki girişimciliğin ve girişimcilerin geliştirilmesine katkı sunmak için 2010 yılında şirket bünyesinde siz girişimciler için özel bir departmanı faaliyete geçirmiştir. BudepartmanKOSGEB Girişimcilik Desteği için girişimcilere çeşitli konularda(iş planı hazırlama, iş fikri geliştirme vb. birçok mali teknik ve hukuki yönden ) danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

BRÜKSEL UZMANLARI DAN.LTD ŞTİ  bünyesinde  12 ayrı departman bulunmaktadır ve 2010  yılı başlarında siz girişimciler için  şirket bünyesinde özel bir departman olan Girişimcilik Departmanı  faaliyete  geçti.

 

0