Cevaplar

2013-01-20T21:02:35+02:00

Merhaba bir tanem… Uzaklardan gelen bu mektup kalbimin en sıcak yerinden çıkıyor yolculuğuna. Biraz buruk, biraz umutlu ve biraz da özlem yüklü. Tıkılıp kalıyor

kelimeler boğazıma. Nasıl başlasam diye düşünüp duruyorum saatlerdir. Ama seni bana âşık ettiren tek neden samimi ve kendimiz olmamızdı; herhalde bu mektupta da onu yapmalıydım diye düşündüm ve başladım sana yazmaya…Seni tanıdığım günden beri çok samimi bir arkadaşım var; hasret… Pekiyi anlaştığımız söylenemez ama seni bana en iyi şekilde o anlatıyor. Özellikle geceleri uğruyor yanıma, yalnızlığımın ve durmadan akan gözyaşlarımın sebebi olduğunu bile bile gitmiyor yanımdan. Tam kalbimin ortasında duruyor içimi acıtıyor bir tanem. Tekrar sensiz gelen günle birlikte yine duruyor yanı başımda. Attığım her adım, baktığım her yerde karşıma çıkıyor. Sevmiyorum onu aşkım sevemiyorum seni benden alan yolları. Sensiz geçen her günün saniyeleri bile canımı acıtıyor artık. Tenine dokunmak, sarılmak, gözlerinin içinde kaybolup dudaklarında yolumu bulmak ve karşıma çıkan ilk fırsatta o hasreti sona erdirmek istiyorum hayatım.

        

Ufak ve kırılgan bir aşk değil bu biliyorum. Rüyalarımı süsleyen ve aklımdan hiç çıkaramadığım o güzel yüzüne her baktığımda bana umut veren gözlerinden anlıyorum. Ve her seferinde şunu söylüyorum kendi kendime: SENİ ÇOK SEVİYORUM! Bu kadar güzel bir sevginin olduğunu bilmiyordum. Seni yaşamak, seni sevmek, asla vazgeçmemek için yemin etmek ve sırf aramızdaki yollara inat her geçen gün daha da sevmek, istemek, arzulamak… Şuan saat beşe çeyrek var. Her geçen saat diliminde seni yaşamak zor olsa da, çıkarıp atamamak içindeki sevgiyi belki bu daha da mutluluk verici benim için.

        

Yalan diyemiyorum işte, gelip geçici aşklara sığdıramıyorum seni. Hasret akşamlarında kavuşmamızı, belki sabahlara kadar hiç bıkmadan gözlerinle sevişeceğimin hayallerini tattırıyorsun bana sevgilim. Sabahın buğusunda camlardan silinmemiş adının büyüsünü yaşıyorum seninle; alışmaktan korkardım hep, alışkanlıklarımın sonunu getiremezdim ya; senin de sonun olmamalıydı bende. Sonsuzluk kavramının akla bıraktığı ilk anlamı kadar yüce olmalıydı sevgin, git dememeliydim sana. Hatta gittiğinde yarım kalmalıydım. Yalan olmamalıydı seni sevmelerim. Sesini duyduğum her an ‘’İşte hayat! ‘’ demeliydim. Ve şuan bunların hepsini tereddütsüz diyebilmek senin için de, benim için de en güzel mutluluk olsa gerek. Tüm başlangıçları yeniden başlattım seninle. Ne kadar uzun sürerse sürsün bu ayrılık inan hiç biri umurumda değil. Biliyorum ya sana geleceğim, biliyorum ya senin olacağım. Hiçbir zaman dön demeyeceksin bana, çünkü senden hiç gitmeyeceğim. Küçük bir bedenin dev bir sevgisini yaşıyorsun işte. Mutlu ol bir tanem… Kimle, kiminle, nerede ve hangi saat diliminde olursan ol mutlu ol aşkım. Sabahları günün ilk ışıkları yüzüme vurduğunda aklıma gel ve o gün benden hiç gitme. Hevesli, utangaç yüreğim; adını söylemekten yorgun düşmeyen dilsiz dillerim bak şimdi sana ne diyor sevgilim: SENİ SEVİYORUM, SENİ SEVİYORUM, SENİ SEVİYORUM…

          

Bir sevgilinin en samimi ve en içten duygularını okudun bu mektupta, iyi ki varsın aşkım. Seninle geçirdiğim ve geçireceğim zamanlarımın mutluluğu için ve uzun süredir boş kalan kalbimi tamamen doldurduğun için teşekkür ederim bir tanem. Sana ve bana verdiğin sevgiye layık olmaya çalışacağım. Varlığınla başlayan günün hiç son bulmaması dileğiyle… Allah’a emanet ol! Birlikte geçireceğimiz günlerin hatırına; kendine çok iyi bak olur mu?

SENİ SEVİYORUM SEVGİLİM, SENİ SEVİYORUM…

                                               Uzaktaki sevgiliden hasretine;

                                                 HOŞÇA KAL

 

2 3 2
2013-01-20T21:04:26+02:00

sevgili betül 7 senedir seninle çook iyi bir arkadaş olduk seni çok seviyorum beraber geçirdiğimiz günleri hatırlayınca ne kadar sadık ve iyi bir arakadaşım olduğunu anlıyorum ve sen bana en iyi arkadaşlık duygusunu hissettiriyorsun başka arkadaşlarımla oynadığımızda beni hiç yanlız bırakmıyorsun düştüğümde ağladığımda bana destek veriyorsun sevgili arkadaşım seni çok seviyorum umarım ki bir ömür boyu seninle arkadaş olabilelim..                    

 

 

 

 

               EN İYİ SEÇERSEN SEVİNİRİM CANIM 

2 5 2