Cevaplar

En İyi Cevap!
2013-01-21T19:32:56+02:00

Sahil Kampı

Gunesli bir gunde, kamp yapmak icin sahile gidiyorduk.Sahile yetistigimizde kuslarin civildasmalirini duyuyordum. Sesleri gittikce cogaliyor ve bize yaklasiyorlardi. Ne oldugunu anlamadan gokyuzunu gri bulutlar kaplayip, yagmur yagmaya basladi. Biz de hemen agacin onunde duran cadira girdik. Yagmur dingiginde ise disari cikip havayi koklamaya basladik. Burnumuza denizin o hos ve keskin kokusu geliyordu. Tuzlu ve rahatlaticiydi. Biz de hemen gemiye binip denizde turlamaya basladik. Aksama dogru kamp yerine geri donduk ve tuttugumuz baliklari mangalda pisirip afiyetle mideye indirdik. 2-3 saat sonra sahilde dolasip, diger insanlarin ne yaptiklarini ve de cok uzakta, daglarin ardi ardina siralanmis olan mavi gokyuzune bakip bulutlarin ne ala gulumsedigine bakiyorduk.. Saat 11 civarı kamp yerine döndük ve sonunda sisme yataklarimiza kurulup, butun gunlerimizin bugun ki gibi macerali ve daha dogrusu guzel gecmesini dileyerek uykuya daldık.. :)

NE GUZEL BIR MACERA Dimi..! :) Insani rahatlatiyorr..

Belki ilk okudugunuzda bunu yasayanin ben oldugumu sanmissinizdir. Ama yaniliyorsunuz.. :) Bunu ben yasamadim.. BEN YAZDIM.. !! :) Evet dogru duydunuz, ben yazdim ve ilk defa bir hikaye (ya da oyku, macera, bilmiyorum :)) yazdigim icin yazim hatalari olabilir veya biraz karmasik olabilir. :)
O kadarini da dikkate almayiniz lutfenn :D

Herkese ii macerali gunlerr.. :)

1 5 1
2013-01-21T19:33:44+02:00

Viyana'da bir hastanın şakağına mermi girmişti. Doktor ve yardımcısı bu mermiyi çıkarmak için ameliyata başladılar. Ben de izin istedim ve sessizce onları izledim. Doktor öncelik*le hastanın alnının ortasından başlamak üzere baştaki deriyi iki tarafa doğru soydu. Ardından başının yan tarafından bir delik açtı. Sonra bir demir parçasıyla kafatasını kaktırarak a-yırdı. Kafatasının tam ortası keserin dişleri gibi birbirine geç*miş olduğu için tam ortadan ikiye bölündü. Ben hastaya da*ha yakından bakmak için yaklaştım bu arada mendille ağzı*mı kapattım. Doktor bana niçin ağzını bu şekilde kapattın de*yince: "Belki hapşırırım ve hastaya zarar verebilirim." deyin*ce doktor: "Sen doktor olmalıymışsın." dedi. Ardından dok*tor kurşunu çıkardı kurşunun yerini de bir süngerle temizle*di. Sonra da kemikleri eskisi gibi birleştirdi. Deriyi de kapattı. Ardından yüzlerce iri at karıncası getirdiler. Doktor karıncaları tek tek derinin bitiştiği yerlere yaklaştırıyordu. Karınca bu bi*tişen deriyi ısırır ısırmaz doktor karıncayı belinden kesiyordu. Böylece deriyi baştan başa kapattılar. Birkaç hafta sonra adam iyileşti karınca parçaları da kendiliğinden döküldü.


1 4 1