Müzigin(bu resimn, tiytro,edebiyat vb'de olabilr. birini yazın yeter) olmadgı bir dunyada nasıl bir dunya olacagıyla ilgili düsüncelerini ÖYKÜLEŞTİREREK yazınız. ÖYKÜNÜZÜ YAZDIKTAN SNRA ASAGIDAKI SORULRI CEVPLAYNZ.

1. Boyle bir dunyada yasamak istermiydiniz ? Neden?
2.Şu anda sahip oldugumuz kulturel ve sanatsal eserleri dogal guzellikleri korumak ve geliştirmek için neler yapmayı dusunurdunuz?


Lütfen duzgun yazınız :( Ve cok acill :( Oykuleştirerekk yazılmalıı ve ben bunu beceremiyorum lütfen acilll

2

Cevaplar

2012-10-07T17:24:49+03:00(((pek öyküleştirmeye cevirilmiyor ama elimden gelen bu))) muzik ruhun gıdasıdır. müzik olmadan hayatımızın bir anlamı olmazdı çünkü bir iş yaparken bile bir müziğe gereksinim duyarız. örnek vermek gerekirse temizlik yaparken müziği son ses açarız, dinlenirken müzik dinleriz, düğünlerimiz ve törenlerimizde müzik eksik olmaz, üzüntümüzü neşemizi müzikle dile getiririz.zaten türkiyemizde müziğe ilgi duyan ve hayatının her alanında bulunduran bir ülkedir . 
muzik bir yeri canlı tutar,coşturur ve hayat verir.muziksiz yaşam olmaz(insan sıkıntıdan patlar)...

1.muzıksız bır dunyada asla yasanmak ıstenmezdr cunku ınsan ruhende olsa muzk ıle beslenr.  2.??

0
2012-10-07T17:35:59+03:00

öykü yazamam ama sna yardımcı olabilir birincisi sanatı hiç sevmeyen biri ile çok seven birinin tanışması çok iyi arkadaş olmaları sanat seven sanattan çok bahsettiği için sevmeyede henüz sanatı sevmediğini söylemedği için sanat gösterisine giderler tiyatro gibi sonradan sever ve eski sanatsız dünyasıyla yenisini karşılaştırır böyle biter..

 

bu tarzda birşeyler yazabilirsin..

0