Cevaplar

  • Eodev Kullanıcısı
2013-01-27T09:28:51+02:00

AVANTAJ VE DEZAVANTAJLAR

Evden çalışmanın, gerek şirketler ve gerek bağımsız çalışanlar için pek çok avantajı vardır. Ancak işi programlamak ve işin teslim zamanlarını bilmek şarttır. Evden işe, işten eve gelmek gibi bir zaman kaybı söz konusu olmaz ve trafik yoğunluğunda çile çekmeniz gerekmez. Profesyonel bir bakış açısıyla baktığınızda, ofis kirası ve çeşitli aksesuar masraflarından da kurtulduğunuzu görebilirsiniz. Telefon ihtiyacınızı evinizdeki telefonunu kullanarak gidermeniz mümkün. Ayrıca işiniz sakin bir ev ortamında yapıldığı için daha rahat yürür.

Tüm bunların yanında, evden çalışmanın bazı dezavantajları olduğunu da kabul etmemiz gerekiyor. Herşeyden önce, çalışma arkadaşlarınızla sosyal ilişkileriniz kesilir. Bazı problemleri diğer çalışanlarla yüz yüze konuşmak her zaman daha kolaydır. Eğer yapılan iş e-posta yoluyla veya telefonla zor izah edilebiliyorsa, hem yüklü faturalarla karşı karşıya kalırsınız; hem de sinir sisteminiz harap olur. O halde ideal olan, her zaman için orta yolu bulmaktır. Haftada 2-3 gün evde çalışıp, diğer günlerde de ofise gidebilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren işlerinizi evde yapar, kalan işleri de ofiste tamamlarsınız. Böylece tüm dezavantajlar ortadan kalkmış olur ve yapılan işin verimi de büyük oranda artar.

1 5 1
  • Eodev Kullanıcısı
2013-01-27T09:45:07+02:00

Radyasyon acısından zararlı sevgılımle ıletısım ıcın faydalı.Saglık açısında zararını saymazsak çok faydalı..Radyasyondan sebep insan insan kalbine zarar vermediği sürece gayet olumlu bir icat insan hayatında..Lakin günümüzde oda amacından farklı bir hal aldıgı için pek yararlı buldugum söylenemez..oyun,internet bağlantısı ki özellikle facebook tutkunlarının ellerinde konusmaktan ziyade bir hava basma amacıyla kullandıkları şekilli bir aygıt konumunda şu anda

0