Cevaplar

  • Eodev Kullanıcısı
2013-01-27T17:33:24+02:00

fazla hikaye gibi değil ama bazı yerlerinde geçiyor yani....

Lida, Başta Turunç Çiçeği Ekstresi olmak üzere toplamda 4 bitki ekstresi içeren % 100 doğal bir besin takviyesidir. İştah kesici ve tok tutucu olan Lida, hareketsizlik ve aşırı gıda tüketimi sonucu vücutta oluşan yağ stoklanmasının yakılmasını sağlayan oldukça güvenli bir üründür. Lida, içeriğinde kesinlikle kimyasal herhangi bir bileşim bulunmamaktadır.

Lida içeriğinde bulunan bu bitkiler uzak doğuda yüzyıllardır özellikle yemeklerde ve zindelik amaçlı olarak da değişik biçimlerde işlenenir ve inanılmaz kuvvetli bir etkiye sahiptir. Lida, şu an uzakdoğu ve Amerika' da zayıflama preperatları arasında en çok satan bitkisel besin takviyelerinden biridir. 

Etken maddesi Uzakdoğu'da yüzyıllardır özellikle yemeklerde zindelik amaçlı olarak işlenen "Yunnan Yosunu" olanLida, şu an Uzakdoğu ve Amerika'da zayıflama preparatları arasında en çok satan bitkisel besin takviyelerinden biridir.

Yunnan dağlarında yetişen mucize yabani çin çayının yüksek teknoloji ile harmanlanması ile Kunming Dali tesislerinde üretilen veLida DaiDaiHuaJiaoNang yosun kapsülü ile birlikte kullanıldığında. Üreticinin beyanına göre 10- Kg. ve fazlası kilo şikayeti olan kişilerde günde 900 Gr. incelme sağlayan Sickle tohumu ve Tuckahoe bitkileriyle güçlendirilmiş harika bir üründür.

0
2013-01-27T17:34:24+02:00

Bir zamanlar kilogram diye biri varmış.Arkadaşı gram ile gezer,tozar ve eğlenirmiş.Kilogram demişki:Biz bir şeyin parçası olmalıyız ama neyin? Gram ise:Bence pazarda ve günlük hayatta kulladığımız  eşyaların bir parçası olalıyız demiş.Böylece kilogram ve gram pazarda armutların bir parçası olmuş.Bir zaman sonra iki arkadaş mecburen ayrılmış.Bunun sebebi şu imiş:Kilogram ramdan büyük ve gram kilogramdan küçük olduğunu anlamış herkes.Ama iki arkadaş pes etmemiş ve sonunda araya gelmiş ve 1001 gram olmuşlarr böyle aralarında fark kalmamış

Sonuç:MUTLU SON :)

0