Aşağıdaki hikayeyi türkçe özetleyin.

This story about a mother duck and her youngs.The mother duck lives on a pond.It is near a farm.She has got neigbours.And they live there together happily.In spring she sits on her nest and keeps five big eggs warm under her feathers.Now she is sitting on her eggs too.Very soon she will have some youngs.''Haven't got your ducklings yet ? '' a hen asks.The mother duck get angry.''Very soon my dear .Wait and see.''she answers calmly.''They will be very beautiful swimming birds.'' ''Yeah I hope soo.'' says the hen smiling.''Let's wait and see.''she turns back and walks away with her chics.A few days later she hears a tapping sound .One, two,three,four little fluffy ducklings hatch from the eggs.And at last the largest eggs hatches too.

2

Cevaplar

2013-02-01T13:14:41+02:00

Bir pond.It bir anne ördek ve onu youngs.The anne ördek hayatları hakkında Bu hikaye farm.She yakınında neigbours.And var onlar happily.In baharla birlikte orada yaşamak onun yuva oturuyor ve altında beş büyük yumurtaları sıcak tutar onu feathers.Now o too.Very yakında o bazı gençler olacak ona yumurta üzerinde oturuyor.'' henüz ducklings yok mu? '' Bir tavuk asks.The anne ördek sinirleniyorum.'' Çok yakında sevgili. Bekleyelim ve görelim.'' Diye sakince cevaplıyor.'' Onlar çok güzel yüzme kuşlar olacak.'''' Evet ben soo umuyoruz.''tavuk gülümsüyor diyor.'' adlı beklemek ve görmek.'' diye geri döner ve ona chics.A birkaç gün sonra o bir vurma sesi duyar ile uzaklaşır edelim. bir, iki, üç, dört küçük kabarık ducklings eggs.And ürersiniz çok sonunda büyük yumurta Kapaklari.

0
En İyi Cevap!
2013-02-01T13:16:53+02:00

Bir anne ördek ve onu youngs hakkında bu hikaye.Anne ördek bir gölet üzerinde yaşıyor.Bir grup olduğunu.O neigbours var.Ve onlar orada yaşamak birlikte mutlu.Bahar o onu yuva üzerinde oturur ve beş büyük yumurta onun tüyleri altında sıcak tutuyor.Şimdi o da onu yumurta üzerinde oturuyor.Çok yakında o bazı youngs olacak.''Senin ducklings henüz yok? '' bir tavuk sorar.Anne ördek sinirleniyor.''Çok yakında benim canım.Bekleyip göreceğiz.''o sakince yanıtlar.'' Onlar-ecek var olmak çok güzel yüzme kuşlar.'' '' Evet ben umut yani '' tavuk gülen diyor ki.''Bakalım bekleyip göreceğiz.''o geri döner ve onu sapıtmak ile son uzaklaşır.Birkaç gün sonra o dokunarak ses duyar.Bir, iki, üç, dört küçük kabarık ducklings yumurta yumurtadan.Ve son at en büyük yumurta kapakları çok.

1 5 1