Cevaplar

  • Eodev Kullanıcısı
2013-02-03T01:26:50+02:00
Kitap Hakkında Kitabın Künyesi
Bu Kitapta;
İngilizce'de bulunan tüm dilbilgisi kuralları, yeterli sayıda örnekli açıklamalarla sunulmuştur. Kavram karmaşasını önlemek için tüm yapıların ayrıntılı Türkçe açıklamaları verilmiştir.

Bu kitapta ayrıca;
Türkçe karşılıkları ile verilen örnek tümcelerin yanı sıra, ünite sonlarında ilgili ünitedeki konuları sınayan çok sayıda test ve bu testlerin cevap anahtarları da yer almaktadır.

Bu kitabın sonunda;
İngilizce'deki tüm dilbilgisi kurallarını ölçen, ileri düzeyde 200 soruluk karma bir test ve İngilizce yazım kurallarını anlatan bir bölüm bulunmaktadır.     TAM OLARAK ANLAYAMADIM AMA İNŞALLAH DOGRUDUR
0
  • Eodev Kullanıcısı
2013-02-03T02:21:03+02:00

About Book Book Info
This book;
All the grammar rules in English, are a sufficient number of sample descriptions. Provided detailed descriptions of all the structures in order to avoid the complexity of the concept Turkish.

This book also;
The example sentences, as well as with Turkish equivalents, end of unit tests on a large number of subjects tested and the unit tests answer keys are also included.

At the end of this book;
Measure all the grammatical rules of the English language at an advanced level in a mixed 200-question test and there is a section describing the rules of English spelling

0