arkadaşlar ygs-lys hazırlık için ankara-sincanda yeni açlımış olan uzman kariyer dershanesine gidenler varmı?varsa eger dershane hakkında detaylı bilgi verirmisiniz?öğretmenleri egitimi kaynakları etüd imkanları vb. şimdiden teşekkür ediyorum...

2

Cevaplar

2013-02-05T12:57:01+02:00

Profesyonel anlayışı benimsemek büyük başarıları elde etmenin temel şartıdır. Bu bilinç, elde ettiğimiz birikimler ve aldığımız geribildirimler, sistemli hazırlık sürecinin önemini net bir biçimde ortaya koymaktadır. UKS, adayların sınava hazırlık sürecinde gereksinim duydukları bütün unsurların planlı ve sistematik bir biçimde uygulandığı eksiksiz ve üst düzey verimliliğe sahip bir sistemdir.

  ( benim kuzeniim gitmişti.)  Konuların derinlemesine irdelendiği ve hedef davranışların yanı sıra kazanımların net bir biçimde belirlenerek planlanan bir yapıya sahiptir.
• Kitapların her biri kendi içinde modüllere bölünmüş olup taşıma kolaylığı getirir.
• Her an yanınızda taşıyabilir, dilediğiniz ortamda kolaylıkla kullanabilirsiniz.
• Modüller ise kendi içerisinde derslere ayrılmış olup konu bütünlüğünü ve kalıcı öğrenmeyi sağlayacak nitelikte tasarlanmıştır.
• Derslerin ardından pekiştirmeyi ve öğrenmeyi kalıcı hale getirmeyi sağlayan aktif mola ve izleme testleri bulunmaktadır.
0
2013-02-05T13:19:03+02:00

baktığıma göre iyi bi yer ..............................

0