Cevaplar

2013-02-07T14:29:53+02:00

Göz kamaştırıcı güzelliğinin yanı sıra, acımasızlığıyla tanınan Kraliçe Ravenna ölümsüzlüğün peşindedir. Fakat amacına ulaşması için, kraliçenin kaderini değiştirecek güçteki o kalbi ele geçirmesi gerekmektedir; gözünü... kırpmadan öldürdüğü kralın, genç ve güzel kızı Pamuk Prensesin kalbini... Kraliçe bu görevi gerçekleştirmesi için korkusuz Avcı Erici görevlendirir. Pamuk Prensesi bulan Avcı, onun büyüleyici güzelliği karşısında ne yapacağını bilemez ve görevini yerine getirip getirmemekte kararsız kalır. Acaba Eric kraliçenin isteğini gerçekleştirecek midir? Yoksa Pamuk Prensesi öldürmek yerine, onu krallığın bugüne kadar eşine rastlamadığı bir savaşçı haline mi dönüştürecektir? Pamuk Prenses ve Avcı filmi Universal için kuruluşlarının 100. Yılı olmasından dolayı çok önemli, inanılmaz görsel bir şölen hazırlamışlar. Bildiğimiz masalı çok değişik şekilde yorumlamışlar. Dünya çapında çok büyük tanıtımlar yapmaya başladılar. Türkiyede de bu çalışmalar çok yüksek olacak. 1 haziranda kitapla film aynı anda yayınlanacak. 
Sayfa Sayısı 264 
Ebatlar (mm) 135x215 
Baskı Tarihi Mayıs 2012
Basım Yeri İstanbul
Kapak Karton
Kağıt 2. Hamur
Orijinal Adı Snow White and The Huntsman
Yayın Dili Türkçe
Editör/Hazırlayan Şahin Güç
Barkod 9786053480105

1 5 1
En İyi Cevap!
  • Eodev Kullanıcısı
2013-02-07T14:30:20+02:00

Kötü kalpli kraliçe (Charlize Theron) sonsuz güç için yeryüzünde kendisinden daha güzel olan tek kişiyi, Pamuk Prensesi (Kristen Stewart) ortadan kaldırmak için yetenekli avcıyı (Chris Hemsworth) zorla görevlendirir. Fakat Pamuk Prensesin insanlığı karanlıktan kurtaracak güce ve seçilmişliğe haiz olduğunun farkında değildir. Kendisini öldürmeyen Avcı'dan savaş sanatı eğitimi alan prenses şimdi halkını karanlıktan kurtarmak için mücadele eder. 
Alice Harikalar Diyarında filminin yapımcısı Joe Roth'un da yapımcıları arasında yer aldığı film Pamuk Prenses masalını fantastik bir boyuta taşıyor. Ödüllü reklam filmi yönetmeni Rupert Sanders'ın ilk sinema filmi olan yapımın senaryosunda ise Hossein Amini ve Evan Daugherty'nin imzası var.

3 5 3