Cevaplar

2013-02-09T12:40:09+02:00

Ünlü masal kahramanı denizci Sinbad bu sefer telEvizyon ekranlarında hayat buluyor! İngiliz televizyon kanalı Sky1, geçtiğimiz seneden bu yana üzerinde çalışılan fantastik dizi Sinbad'ı yaz döneminde izleyicileriyle buluşturmaya hazırlanıyor. 

Konusu: Kardeşinin ölümünün ardından büyükannesi (Janet Suzman) tarafından lanet altına alındıktan sonra yaşadığı yer Basra'dan denize kaçmak zorunda kalan Sinbad, kendisini The Providence isimli gemide bulur. Şiddetli ve büyülü bir fırtına sonrasında The Providence isimli geminin birbirinden ilginç karakterlerinden oluşan mürettabatı ile birlikte lanetten kurtulmak için epik ve heyecanlı bir maceraya koyulur. 

Impossible Pictures yapımcılığında hazırlanan, çEkimleri Malta'da gerçekleşen ve sezonu 13 bölümden oluşacak Sinbad'ın Temmuz ayı içerisinde Sky1 ekranlarına gelmesi bekleniyor. 

İdari yapımcılığını Tim Haines Ve Sophie Gardiner'ın yürüttüğü dizinin yurt dışı yayın haklarını Fransa kanalı Canal+, Kanada'dan Bell Media ve Avustralya'dan Nine Network gibi kuruluşlar satın almış durumda.

1 5 1
2013-02-09T12:41:46+02:00

Bağdat ta Sinbad adında bir adam vardı çok yoksuldu..Pazar yerlerinde dolaşıyor sırtında yük taşıyarak geçiniyordu.Sinbad bir gün bir evin önünden geçerken evin genç uşağı Sinbad a evin sahibinin onu çağırdığın söyledi..
Evin sahibinin adıda sinbad tı.Sinbad hamal sinbad a önceden babasının çok parası olduğunu ama babasının parasını akıllı kullanamadığını söylemiş..yine para kazanmak için deniz yolculuklarını başındn geçenleri hamal sinbada anlatmış..
denizci Sinbad genç adama armağanlar vermiş..onu yakın dostlarından biri olarak görmeye başlamışyaşadıkları sürece hiç ayrılmamışlar..

1 5 1