,

ingilizceye çevirebilirmisiniz yanlış olmasın kesin doğru olsun

Cildiniz kusursuz görünmeli. Doğallık, bu sezon geçit töreni yapıyor. Kalın kaşlar geri geldi. Dumanlı gözler her sezonun vazgeçilmezi ama bu sezon dumanlı gözlerde daha çok kahve ve mürdüm tonlarını kullanacağız. •Mükemmel ten makyaji mat ve doğal olmalıdır. Mat sonuç için mutlaka pudra sürmelisiniz. Elmacık kemiklerinizin üzerine bronz tonlarda pudra uygulayarak muhteşem bir sonuç elde edebilirsiniz.

2

Cevaplar

2013-02-11T15:17:30+02:00

Whether accurate or not is wrong çevirebilirmisiniz ngilizceye

Your skin should look flawless. Naturally, this season is the parade. Thick eyebrows are back. Indispensable for every season, but this season's smoky eyes smoky eyes more use of coffee and plum tones. Make Over Perfect skin should be matte and natural. Matte powder should drive strong results. Gorgeous shades of bronze powder on your cheekbones by applying a result can be obtained.

doğru herhalde

1 5 1
2013-02-11T15:18:17+02:00

Your skin should look flawless. Naturally, this season is the parade. Thick eyebrows are back. Indispensable for every season, but this season's smoky eyes smoky eyes more use of coffee and plum tones. • Make Over Perfect skin should be matte and natural. Matte powder should drive strong results. Gorgeous shades of bronze powder on your cheekbones by applying a result can be obtained.

1 4 1