hello my name is steven today is saturdayand ı am very happy ı like doing a lot of activites at weekends ı like riding a bicycle playing football and swimming on sunny days ı like reading books doing jigsaw puzzles and plying computer games on rainy days ı like shopping and going to football matches with my father on sunday afternoons they are my favourite activ (bana türkçesini yazarmısınız ama lütfen kendiniz yapın yarısı ingilizce yarısı türkçe olmasın)

2

Cevaplar

2013-02-11T18:04:06+02:00

Merhaba, benim adım Steven bugün olduğu saturdayand ı am yapboz bulmacalar yapıyor ve ı alışveriş gibi yağmurlu günlerde bilgisayar oyunları dolaşan kitap okumak gibi güneşli günlerde ı bir bisiklet futbol oynarken binmeyi ve yüzmeyi gibi hafta sonları ı da faaliyetleri bir sürü yapıyor gibi çok mutlu ı ve Pazar günleri öğleden sonra babamla birlikte futbol maçlarına gitmeyi onlar benim favori acti vardır

0
2013-02-11T18:07:58+02:00

Merhaba, benim adım Steven. Bugün cumartesi. Çok mutluyum. Haftasonları bir çok aktivite yapmaktan hoşlanırım. Güneşli günlerde bisiklet sürmeyi, futbol oynamayı ve yüzmeyi severim.  Yağmurlu günlerde kitap okumayı, yapboz yapmayı ve bilgisayar oyunları oynamayı severim.Pazar öğleden sonları alışverişe çıkmayı ve babamla futbol maçlarına gitmeyi severim. Bunlar benim favori aktivitelerim.

1 5 1