I'm good at Science and Maths.I'm really interested in nanotechnology so in the future I'dlike to be a nano-tech engineer.I will build fantastic materials for example brand new medicines and ultra fast computer chips.Everybody will use my products so I'll make a lot of money and travel all around the world.By the way , people will live happily and comfortably with my smart inventions .TÜRKÇEYE ÇEVİRİRMİSİNİZ LÜTFEN:??

2

Cevaplar

  • Eodev Kullanıcısı
2012-10-08T18:23:18+03:00

Ben Fen ve Matematik iyiyimdir. Ben gerçekten bir nano-teknoloji mühendisi olmak için gelecekte I'dlike çok nanoteknoloji ilgileniyorum. Ben örnek marka yeni ilaç ve ultra hızlı bilgisayar çipleri için harika malzemeler inşa edecek. Ben çok para yapmak ve tüm dünyada seyahat edeceğiz yani herkes benim ürünlerini kullanacak. Bu arada, insanlar benim zeki buluşlar ile mutlu ve rahat yaşayacak. 

BUNU ANLAMSIZ KELİMELERİ ANLAMLI HALE GETİREREK YAPARSAN İŞİNE YARAYA BİLİR :)

0
2012-10-08T18:24:17+03:00

matematikte ve fen de iyiyim ilginç nanoteknolji aletlri vr nano teknoloji uzmanı olabilirim fantastik materyaller yaparım örneğin yeni ilaçlar ve ultra hızlı bilgisayar çipi  herkes bnm yaptığımı kullanmalı ve çok pahalı olmalı ve bütün dünya tanımlı 

0