Cevaplar

2013-02-11T21:22:47+02:00

--> Optimus Prime: Prime larin Evrendeki son temsilcisidir. Eskiden bir limanda çalışan Autobotların başkanı ve mavi bir tıra dönüşen robottur.Ayrıca Megatron’un kardeşidir.Autobotlar, Optimus olmadan hiçbirşey yapamazlar.İronhide’dan bile daha güçlü silahları vardır.En güçlü şeyler ondadır.Oda Bumblebee gibi bileğinde büyük ve uzun bir kılıç taşır. 

---> Bumblebee : Chevrolet Camaro’ya dönüşen robottur.”Koruyucu” olarak bilinir.Çünkü Sam ve Mikela’yı korumak için görevlendirilmiştir.Güçlüdür.İyi dövüşür.Bileğinde gizli bir kılıç vardır.Düşmanına plazma silahından alev topları fırlatır.2.en hızlı Autobottur.

---> Jazz: Autobotların komutanıdır.1.en hızlı Autobot’tur.Hep aksiyonlu şeyleri yapar.Aksiyon onun için bir hobidir.Grubun en sabırsız ve huysuz Autobot’u dur.Ama Megatron tarafından ikiye bölünmüş ve öldürülmüştür.

---> Ironhide: Silah uzmanı olan robottur.Silahlara özel bir ilgi duyar.En iyi silahları Autobotlara icat eder.Grubun ona ihtiyacı vardır.Bir dağ jeep’ine dönüşür.Dövüşürken silahla düşmanın kafasına vurarak bayıltabilir.

---> Ratchet : Tıp uzmanı olan robottur.Grubun doktoru denilebilir.Autobotların en iyi tıpcısıdır.Tıp alanında o kadar iyidir ki,İnsanlara bile bakabilir.Ambulansa dönüşür. 


1 4 1
2013-02-11T21:38:28+02:00

çok iyidir bilitim görsel resim demek ve yazılı bir testie ya bilmiyörüm

0