Cevaplar

2013-02-12T16:03:25+02:00

Yeni kurtarma yazılımı şekilde iş iş önemli değişiklikler üreten geliştirilmiştir. Bunlardan biri tipik bir yedekleme baş ağrısı ortadan kaldırır Çevrimiçi Server Yedekleme, olurdu. Yedekleme otomatikleştirmek ve bir tıklama fare düğmesi ile güvenli bir yedekleme için off-site verileri kaldırmak için yeteneği artık bir gerçektir. Başlangıçta pahalı görünebilir, ancak çevrimiçi yedekleme teknolojisi, bir şirketin mevcut telekom hatları Online yedekleme sunucu tüm bu geleneksel maliyet faktörleri ortadan kaldırır kullanır beri yakından bakmak, bu anlaşılabilir bir durumdur.
Günümüzde her saat gider. Maksimum hız evrimine Teknoloji çalışma maksimum hız verimliliği için çözüm sunuyor. Hiçbir şey sürekli bağlantı ve internet sağlayıcısı erişim kalmadan bir bilgisayar ve en kalmadan yapılabilir. İkincisi size sadece iyileşme arzu sorunların yaşanması ya, işinize yolda sürekli olması için yardım bilgi ve online programlar büyük bir anlaşma sunuyor. Eğer yardım ve yardım sağlayan bu online hizmetler, biri Online Backup Services.
Online Server Yedekleme internet kullanarak, uzak bir bilgisayara seçilen dosyaların yükleme otomatikleştirir ve dosyaları geri yüklemek için yeteneğine sahip bir yazılım kullanıyor. Bunu satın almak ya da olmadığını belirlemek, böylece çoğu sağlayıcıları ücretsiz deneme süresi sunuyor. Online hizmet sağlayıcısı Yedeklemek istediğiniz PC veya sunucu üzerinde yüklü olması gerekmektedir yazılımı ile size sunar.
Yazılımı yedekleme ve yedekleme programı kurmak için dosyaları seçmenize olanak verir. Daha sonra, veri aktarımını hızlandırmak ve gerekli depolama alanı miktarını azaltmak ve servis sağlayıcı veri merkezinde sunucu yüklenen sıkıştırılmış nihai Sosyal hak hırsızlarının, onu korumak için normalde şifreli olacak.
Eğer online yedekleme hizmeti kullanmak istedikleri takdirde, size online yedekleme kullanacak ilk kez, uzun bir zaman alacağını bilmek zorunda. Bu yedeklemek istediğiniz veri miktarına bağlıdır çünkü Tabii ki, hayır tam zamanı vardır. Genellikle birkaç saat meselesi olduğunu, ama aynı zamanda yazılım, seçtiğiniz veri yedekleme sona ermeden depolama veri değil sadece, çünkü, birkaç gün olabilir, ama aynı zamanda şifrelemek, sıkıştırmak ve uzaktan üzerine kopyalamak olabilir sunucusu.
Veri sorunu bir kuruluşun felaket kurtarma ve iş sürekliliği planları kritik bir bileşeni haline gelmiştir. Veri iş sadece temeli değil, hayati bir yeri doldurulamaz stratejik varlık kalır. Kayıp veri kurtarma giderek başarısız stratejileri ile karşı karşıya kalan, afet planlaması profesyonel başka bir alternatif ama yeni kurtarma çözümleri için bakabilirsiniz.

2 2 2
2013-02-12T16:03:39+02:00

http://www.haberturk.com/yazar/gulin-yildirimkaya

0