Cevaplar

  • Eodev Kullanıcısı
2016-04-02T12:29:52+03:00

ONAYLANMIŞ CEVAP

×
Uzmanlar tarafından teker teker incelenmiş onaylı cevaplar, doğru ve güvenilir bilgileri içermektedir. Eodev içerisinde moderatörler tarafından kontrol edilmiş milyonlarca kaliteli cevap vardır ancak onaylanmış cevaplar mükemmel ötesidir.
I went to Bursa Uludag ski center and ski vacation there 15 I did. I went to visit our uncle's aunt who stay there. Then I went there ulucamii. I went to the Grand Bazaar and I bought a few things there myself. Not only for myself, I bought gifts for my family. I stayed at my grandmother's house I went to Sivas and then remaining there . I've studied kangal dogs in the village. Then I picked a few vegetables and fruit from the garden in the village. I went to the historic Shrine and tourist places. I bought gifts to my grandmother. So then he moved to Izmir where I am staying. I started working on my studies. My short vacation and so it's over.


anlamı =

15 tatilde  Bursa Uludağ Kayak merkezine gittim ve orada kayak yaptım. Orada kalmakta olan dayımlara ziyarete gittim. Sonra orada orada olan Ulucamii'ye gittim. Oradaki Kapalı çarşıya gittim ve kendimi bir kaç eşya aldım. Tek kendime değil aileme hediyeler aldım. Sonra sivas'a gittim orada kalan anneannemin evinde kaldım . Köydeki kangal köpeklerini inceledim. Sonra köydeki bostandan  bir kaç sebze ve meyve topladım. Sonra oradaki tarihi türbelere ve turistik yerlere gittim. Oradan anneanneme hediyeler aldım. Sonra kalmakta olduğum yere yani İzmir' e geldim. Derslerime çalışmaya başladım. Ve kısacık tatilim böylece bitti.

1 1 1