Cevaplar

  • Eodev Kullanıcısı
2013-02-13T14:26:10+02:00

Peygamberim, canım muhammedim.Su an takvimler 2013 u gösteriyor. Senden bu yana asırlar geçti.Hiç görmedik, görüsemedik. Sadece Kuran-ı kerimden,buyuklerimizden duyduk seni. Bir de agzından dokulen sözlerden tanımaya çaliştik seni.Ne güzel sözlerin var,Ne hos anıların var.Kitaplardan okuyoruz seni.

Hani demiştin ya 'beni görmeden bana inanan kardeslerim olacak' ins bende onlardan olurum,inş ahirette beni de görürsün, yanına yaklaştırırsın. 

Bu zaman da seni o kadar seven var ki, senin için canını verecekler var ki, seni gormeden , sadece düsünerek aglayanlar var ki. Biliyorsundur soylememe gerek yok. 
Acaba beni de biliyor musun, beni de seviyor musun. Keske bilsem beni de sevdigini.

Ah canım peygamberim,herseyim,birtanem. Canım feda olsun sana.Hepimizin cani feda olsun sana.Hiç düsünmeden verecek ne ümmetin var burda.

Ama peygamberim çok zor bir devirde yasiyoruz. yasamak çok zor.İyi oldugu kadar kotulerde var burda.Müslümanlara eziyetler hala devam ediyor.Hiç acimadan kesilip dogranıyor.Hamile kadınlar,çocuklar,genç,yaşli diri diri yakılıyor.İşkenceler yapılıyor.cami de namaz kılanlar o sırada öldürülüyo, camiye sıgınanlar dövülüyor.

Seninle çok ugrastılar.Asla senin çektiklerin kadar çekmedik,çekemeyiz de.Ve hala ugrasiyorlar senle biliyor musun canim peygamberim. asirlar geçti, hala senin buyuklugunü kabul edemiyorlar. Seninle hala alay ediyorlar,islama kufrediyorlar. 

Ama sakın üzülme sen, sakın gozunden yas damlamasin, kurban oluruz biz sana.Sakın, üzülme biz mücadele ediyoruz, sana dil uzatanlara cevabını veriyoruz elimizden geldigi müddetce de devam edecegiz.Asla seni arkandan konusturmayacagızZaten yanımız da ALLAHımız var.

Seni biz çok seviyoruz peygamberim.Bunu kelimelerle anlatmak ne mumkun.Seni bir kere gorebilmek için neler vermeyiz.O güzel yuzunu gormek için,ellerini doya doya opmek için.Bastıgın yer olmak için.

Bana bakmanı,bana bir kere adımla seslenmeni nasil isterdim.Buna kalbim dayanmazdi belki de.Oracıkta duser ölürdüm. yasayamazdim.

Dokemiyorum içimi, dilim donmuyo sadece yas bosalıyor gozumden.Ne olursun ruyamıza gel.Bir kaç saniye de olsa gel, goreyim seni uzaktanda olsa.Çok uzaklardan bak bana.Ama ne olursun gel yalniz bırakma.

ALLAHım şükürler olsun sana, beni müslüman yarattın, seni tanıdım bildim, peygamberimi tanıdım bildim.
ALLAHım şükürler olsun sana, mektubumu tamamlattın bana. müsade verdin dilim dondugunce sevgimi anlattım peygamberime.
ALLAHım şükürler olsun sana ,şükürler olsun sana,şükürler olsun sana.

0
2013-02-13T14:27:33+02:00

HZ. MUHANMMED İYİ VE DÜRÜST BİRİDİ O HARAM YEMEZ KÖTÜ SÖZDEN UZAK DURUR 

KÜÇÜLERİNE SEVGİYLE YAKLAŞIR BÜYÜKLERİNE İSE SAYGIYLA....

0