Cevaplar

2016-06-03T18:00:59+03:00

ONAYLANMIŞ CEVAP

×
Uzmanlar tarafından teker teker incelenmiş onaylı cevaplar, doğru ve güvenilir bilgileri içermektedir. Eodev içerisinde moderatörler tarafından kontrol edilmiş milyonlarca kaliteli cevap vardır ancak onaylanmış cevaplar mükemmel ötesidir.
                                    HAYALİMDEKİ KÜTÜPHANE
 
      Benim hayalimdeki kütüphane her zamanki gibi sessiz bir kütüphane olmalıdır.Sessiz kütüphanenin içerisinde eğlenebileceğim bir kütüphane olmalıdır.
      Benim hayalimdeki kütüphane hem bilgi edinebileceğim hemde eğlenip gülebileceğim bir kütüphane olmalı.Kitap alacağım raflara baktığımda kitapların bile göz alıcı kapak resimleri ışıl ışıl olan kitapların olmasını isterim..Kitapları elime aldığım zaman içimde kitapları okumak gibi bir his doğmalı..Kütüphanede hem bilgi alanı olan bir bölüm hemde oyun oynanılacak bir alan olmasını isterdim..Hem oynayabileceğim hemde bilgi edinebileceğim bir kütüphane olmalı..Aslında kütüphanedeki kitapların her sayfasını açtığım zaman daha fazla okuyabileceğim kitapların olmasını isterdim..Hem kütüphanelerde aramak istediğim kitaplar da birden fazla olmasını isterdim..Kitapları okumak için can atmak,o kitaptan o kitaba koşup birçok serüven içerisine girmek isterdim..
     Yani kısaca hayalimdeki kütüphane anlatamayacağım veya tarif edemeyeceğim derecede hem bilgi kaynaklı hemde eğlenmek amaçlı bir kütüphane olmasını isterim..

KOLAY GELSİN :)^^

Alıntı değildir.!
122 4 122