Cevaplar

2013-02-22T16:03:47+02:00

Ellen Shore's family is an ordinary American family, and Ellen is six years old when her brother Al is born. Her parents are very pleased to have a son, but Ellen is not pleased, because now baby Al comes first.

And when they are adults, Al still comes first. He begins a rock band and makes records. Soon he is rich and famous - very rich, but he gives nothing to his sister Ellen. She has a difficult life, with three young kids and very little money. And she learns to hate her rich, famous, unkind brother...

8 2 8
2013-02-22T16:05:29+02:00

Bir çocuk Ellen isjealousof ebeveynlerinden çok daha sevgi alır kardeşi, Al, As. Daha sonra, her iki ebeveyn zaman öldü, o ve kardeşi yakın büyür. Bu sefer Ellen John ve onların üç çocuğu ile mutsuz yaşayan, ve Al bir rock grubudur. Grup şöhret ve Ellen Al ve onun büyük ev bakmaktan onu zaman harcıyor bulur. Al todrugs becomesaddicted zaman, Ellen o bir hemşire olarak çalışıyor hastaneden ilaç çalarak yardım etmeye çalışır. Al Onun dünya turuna onu davet etmez Ancak, ilişkileri daha da kötüleşebilir. Ellen hayatının bir parçası olmanın kendi fakirlikten kurtulmak için ummuştu. Şimdi, o Al servetinin beklemeye almak için tek bir yol olduğunu anlar!

Al onun tur geri geldiğinde, o kötü görünüyor ama bazı yeni arkadaşlar, Dan ve Linda Geleceği var sadece. Onlar iş adamları gibi görünüyorlar, ama garip davranıyorsun. Dan kimse ölmek ihtiyacım var nasıl bahsediyor. Ellen onun deli olduğunu ve Al onu çok seviyor neden merak düşünüyor. Sonra, onun doğum günü gecesi, onun donmuş vücut yalnız Futures bulur.

Dan Al AIDS ölüyor ve o acure olduğunda hayata geri getirdi olabilir böylece donmuş istediğini olduğunu açıklıyor. O zamana kadar, Geleceğin Cryonics Şirket Al mülkiyet ve mali sonra bakacağız. Ellen öfkeli ve Al öldürüp parasını çalmakla Dan ve Linda suçluyor. O mahkemeler götürmek için göze alamaz, bu yüzden tek çözüm Al vücudu içeren toswitch görüştüm dondurucu karar verir. Futures dikkat çekmek için bir şey olacak ve o Al'ın para miras olacaktır.

Futures nihayet polis ve Ellen gitmek Al'ın çözülmüş vücut keşfetmek zaman cinayetle suçlanıyor.

Duruşmada, avukatlarını çoktan ölmüştü çünkü Ellen Al öldürmüş olamayacağını iddia - ve cinayet Futures suçluyorlar - onu öldürmüşlerdi dondurma. Kamuoyu onun tarafında. O yakında ücretsiz olacak ve Al para onun olacak sanıyor, çünkü Ellen mutluluk duymaktadır. O onun kardeşinin ne kadar kıskanç mahkeme söyler o kadar kibirli. Polis avukatı akıllıca mahkeme threesyringes göstermeden önce onu konuşmak sağlar. Hepsi ölümcül bakteri ve Ellen parmak izleri içerir. Ellen onu enfekte şırıngalar vererek dondurucu kapatmadan önce Al öldürmeye çalışıyordu. Courtstunnedand Ellen bir kez daha hapis sevilmemiş ve yalnız gönderilir.

11 2 11