Cevaplar

2015-08-26T13:51:40+03:00
Fotoğraf makinesi çevremizdeki varlıkların fotoğrafını çekmek için kullanılır. Çevremizde gördüğümüz hareketli hareketsiz canlı cansız her şeyin fotoğrafını çekebiliriz.Ancak bu fotoğraf çekimi bir süre sonra yani makinenin hafızası dolunca sona erer. Bunu engellemek için özel hafıza (SD kart) kullanabiliriz.
Fotoğraf makinesi de bir teknolojik alettir ve gücünün tükenmemesi için onun pilini değiştiririz veya şarj ederiz.
0
2015-08-26T13:53:55+03:00

ONAYLANMIŞ CEVAP

×
Uzmanlar tarafından teker teker incelenmiş onaylı cevaplar, doğru ve güvenilir bilgileri içermektedir. Eodev içerisinde moderatörler tarafından kontrol edilmiş milyonlarca kaliteli cevap vardır ancak onaylanmış cevaplar mükemmel ötesidir.
------------------------FOTOĞRAFÇILIK SEVGİSİ------------------------
           
 BAZI İNSANLAR FOTOĞRAF ÇEKMEYİ ÇOK SEVER. KİMİ BUNU MESLEK OLARAK YAPAR ..KİMİ İSE HOBİ OLARAK YAPAR. AMA BUNUN İÇİN DE EN GÜZEL BİR FOTOĞRAF MAKİNASI ŞARTTIR. FOTOĞRAF ÇEKENLERİ ÇOK ÖZENİRİZ. ASLINDA ÇOK GÜZEL BİR  AKTİVİTEDİR FOTOĞRAF ÇEKMEK KENDİMİZİ ÇEKERİZ .. HER GÜZEL ANIMIZI .. GÜZELLEŞTİRİRİZ... UNUTULMAZ YAPARIZ .. DOĞAYI ÇEKERİZ .. EN GÜZEL MANZARALARI ÇEKERİZ . ÇOK GÜZEL OLUYOR AKŞAMLARI GÖKYÜZÜNÜ SAHİLDEYKEN ÇEKMEK .. AĞAÇLARI .. BÖCEKLERİ.. ÇİÇEKLERİ ÇEKMEK..FOTOĞRAF MAKİNASI BOYNUMUZA ASIP BİR SÜRÜ YER GEZMEK.. 


MeRYeM
RabbeGidenYolcu

βαşαrılαr...0