Cevaplar

2012-10-12T21:13:28+03:00

ONAYLANMIŞ CEVAP

×
Uzmanlar tarafından teker teker incelenmiş onaylı cevaplar, doğru ve güvenilir bilgileri içermektedir. Eodev içerisinde moderatörler tarafından kontrol edilmiş milyonlarca kaliteli cevap vardır ancak onaylanmış cevaplar mükemmel ötesidir.

Aldehitler ve 2-oksopropanoik asitler (CH3COCOOH) gibi, oksijenin çift bağ (=O) yaptığı bileşikleri gösteren ön ek.

1 2 1
2012-10-12T21:13:54+03:00

London Restaurant Week kapsamında Oxo Kulesi Doğum Günü Kutlaması için gitti. Oxo kulenin doğum günü hakkında önceden haberdar ve bir yaygara, mümkünse yapılmasını istedi. Personel ve sonuçları çok iyi ve yeterli birthday girl için yapılmış.
Thames bakan bir tablo sağlandı, muhteşem kutlama tatlı çıktı ve çerçeveli fotoğrafı ile kişiye özel doğum günü tebrik için şanslı Bayan verildi. Böyle ayrıntılara önem büyük görmek ve bir parçası olmak için bir zevk oldu.
Gıda was çok, çok, iyi. Mükemmel yiyecek ve mükemmel sunum kalitesi. Ekmek fantastik ve bizim için seçilen şarap çok iyiydi. 
Evet o bir maliyetle tüm London Restaurant Week tanıtımına yardımcı oldu, ama sen almak ne sen ödemek için şaşırtıcı gıda, hizmet ve çevresi olduğunu.
Biz yöneticiye yemekten sonra bir süre sohbet ettik ve yalnızca ziyaret ve bizim son beri yıl olmuştu açıkladı. Yeniden başlıyoruz önce bunu kesinlikle yıl olmayacaktır.

1 1 1