Arkadaşlar çook acill lütfen.. have you got a bicycle? who has got a pen? has ayşe got a hat? whose book isnt here? whose book isnt here? whose eyes are blue in your class? what have you got in your pocket whose ties are blue? who has got glasses in your class? have you got a sister? has ahmet got a pencil case? has emel got brown eyes? has ece got long hair? have you got a private room in your house? what have you got in your bag? ARKADAŞLAR GERÇEKTEN ÇOOK ACİL LÜTFEN BİLEN VARSA VE YAPARSA ÇOOK SEVİNİRİM ŞİMDİDEN ÇOOK TEŞEKKÜR EDERİM..

2

Cevaplar

2012-10-13T01:49:25+03:00

türkçe anlamlarını istiyorsan have you got a biycle? = bisikletin varmı have got/has got demek sahip olmak demektir. who has got a pen? = bu kalem kimin has ayşe got a hat? = ayşenin şapkası varmı whose book isnt here? =kimin kitabı burda değil? whose eyes are blue in your class= senin sınıfında kimin gözü mavi? have you got a sister= kız kardeşin varmı? has ahmet got a pencil case= ahmetin kalem kutusu varmı  bukadar biliyorum..

3 3 3
2012-10-13T04:46:30+03:00

Eğer bir bisiklet var? kim bir kalem var? ayşe bir şapka var? kimin kitabı burada değil? kimin kitabı burada değil? Gözleri senin sınıfında mavidir? cebinizde ne var olan bağları mavidir? kim sınıfta gözlük var? Eğer bir kız kardeşi var mı? ahmet kalem kutusu var? emel kahverengi gözleri var? ece uzun saç var? Evinizde özel bir oda var mı? Çantanda ne var?

1 4 1