Cevaplar

2012-10-13T23:37:19+03:00
Adobe Photoshop 12.0.4 - Týrkçe

Kolaylık ve güvenilirlik açısından, bu güncellemeyi doğrudan Photoshop'un içinden uygulamanız önerilir. Bunun için Photoshop CS5'te Yardım > Güncellemeler öğesini seçin ve Adobe Application Manager'daki Adobe Photoshop CS5 altında listelenen tüm güncellemeleri uygulayın. 

Bu güncelleme Orta Doğu dilleri, Kuzey Afrika Fransızcası ve Yunanca dilleri HARİÇ tüm dillere uygulanır. 

12.0.4 güncellemesi Photoshop CS5 (Dosya menüsünde: Uzak Bağlantılar'da bulunur) ile iletişim kurmak ve Photoshop CS5 etkileşimini denetlemek için tabletler, akıllı telefonlar ve bilgisayarlarda kullanılan özel olarak tasarlanmış uygulamalar sunar. Artık diğer aygıtlarda da yaratıcılığınızı kullanabilir ve Photoshop'ta oluşturduklarınızı anında bu aygıtlara aktarabilirsiniz. Adobe'nin ya da üçüncü taraf geliştiricilerin Photoshop ile etkileşime geçilebilmek için oluşturdukları uygulamalar ile Photoshop CS5 arasındaki uzak bağlantıyı etkinleştirmek için 12.0.4 güncellemesini yüklemeniz gerekir. (Örneğin, Adobe'nin Photoshop CS5 ile birlikte çalışmak üzere tasarladığı üç yeni iPad uygulaması olan Adobe Nav, Adobe Color Lava ve Adobe Eazel ile Photoshop CS5'in etkileşimde bulunması için yazılımın 12.0.4 sürümüne güncellenmesi gerekir. App Store'da mevcuttur.) 

12.0.4 güncellemesi sıvılaştırma performansı sorunlarını, türle ilgili çökmeler ve diğer önemli müşteri sorunlarını çözer. En önemli düzeltmeler şunlardır: 
— Pek çok olası güvenlik açığı sorunu çözüldü. 
— Sıvılaştır/ Kafesi Kaydet artık düzgün çalışıyor. 
— Keskinleştirme ile ilgili bir çökme sorunu çözüldü. 
— Hızlı Seçim ile ilgili bir çökme sorunu çözüldü. 
— Orphea Studio Dosya Bilgisi sorunu çözüldü.

0