my school is called mustafa kaya anatolian high school.it is a very nice school.there are six hundred students in my school.they are kind and friendly.we have fifty professional teachers.there are also two foreing teachers in our school. they are mr. smith and miss thalia.mr.smith is english and miss thalia is scottish.they are both english teachers.there are thirty clasrooms in my school.all the classrooms have lots of pictures on the walls. we are at scholl from eight to four o'clock on weekdays.we have no class on saturday and sundays.our school is open from sebtember the twelfth to june the ninth.my favourite subjects are science and maths.

in my free time , I like listening to music, chatting on the internet, reading books and walking.I don't like watching tv. there aren't any cinemas or theatres, but there are a lot of sports centres for people here.

by the way, kastomonu is a lovely small ctiy.it is on the north coats of turkey.there are a lot of forests around kastomonu.it my famous for its çekme helva.the population of kastomonu is approximately sixty thousand.

2

Cevaplar

2012-09-20T20:15:13+03:00

ONAYLANMIŞ CEVAP

×
Uzmanlar tarafından teker teker incelenmiş onaylı cevaplar, doğru ve güvenilir bilgileri içermektedir. Eodev içerisinde moderatörler tarafından kontrol edilmiş milyonlarca kaliteli cevap vardır ancak onaylanmış cevaplar mükemmel ötesidir.

Okulum mustafa kaya anadolu yüksek okulu.o çok güzel bir okul.okulumda 600 öğrenci var.onlar var nazik ve arkadaş canlısı.we vardır benim school.burda 50 profesyonel öğretmen var.İki yabancı öğretmen var. Onlar bay smith ve bayan thalia.onlar İngilizce öğretmeni.bay smith ingiliz ve bayan thalia slovak.okulumda derslikler çok kirli. Tüm sınıfların duvarları resimlerle dolu. Biz hafta içi 08:00-04:00 deokuldayız. Cumartesi ve Pazar günleri hiçbir ders yok. Okulumuzun eylülün dokuzundan beri açık.benim favori konular fen ve matematik.

 Boş zamanlarımda, müzik dinleme gibi internet üzerinde sohbet, kitap ve yürüyüş.ben televizyon izlemeyi sevmem.  

buralarda Herhangi bir sinema veya tiyatro yok, ama burada insanlar için spor merkezleri vardır. 

kastomonu güzel küçük bir şehir. burası türkiye kuzeyindedir. kastamonu çevresinde ormanlar vardır. kastamonu kendi çekme helvasıyla ünlüdür.nüfus yaklaşık altmış bin.

1 5 1
En İyi Cevap!
2012-09-20T20:19:36+03:00

ONAYLANMIŞ CEVAP

×
Uzmanlar tarafından teker teker incelenmiş onaylı cevaplar, doğru ve güvenilir bilgileri içermektedir. Eodev içerisinde moderatörler tarafından kontrol edilmiş milyonlarca kaliteli cevap vardır ancak onaylanmış cevaplar mükemmel ötesidir.

benim okulum mustafa kaya anadolu lisesi.çok iyi bir okul.okulumda 600 ogrenci vvar.onlar kibar ve arkadaşça.bizim 50 tane profesyonel ogretmenimiz var.ayrıca iki yabancı ogretmenimiz var.onlar bay smith ve bayan thalia.bay smith ingiliz ve bayan thalia iskoçyalı.ikiside ingilizce ogretmeni okulumda 30 sınıf var.tum sınıfların duvarında bir çok resim var.biz hafta içleri saat 8..da(k.bakma çeviremedim)okulda oluyoruz.cumartesi ve pazar günleri dersimiz olmuyor.okulumuz sebtember the twelfth to june  the ninth(sanırım hatalı) açılıyor.favori derslerim fen ve matematik.boş zamanlarımda müzik dinlemeyi,internette chat yapmayı,kitap okumayı ve yürümeyi severim.tv izlemeyi sevmem.burada sinema ve tiyatro yok ama insanlar için bir çok spor merkezi var.bu arada kastamonu küçük ve güzel bir şehir.kastamonu türkiyenin kuzey kıyısında.kastamonuda bir çok orman var.Benim favorim çekme helva.kastomununun nufusu yaklaşık olarak 60bin (hatalarım olabilir kusura bakma :)

1 5 1