Cevaplar

2012-10-15T15:38:45+03:00

Kitaplar bizlerin en değerli hazinesidir. Kitaplar bizim geleceğimizin kaynağıdır. Kitaplar bizleri bilgileriyle aydınlatır. Hapishanelere cahillikten girilir ve kitaplarda cahillikleri giderir. 2.Etkinlik: 1)Materyal 2)Minyatür (emin değilim) 3)Yerel 4)? 5)? 6)Tefrika 3.Etkinlik: 3.ETKİNLİK:öNCELİKLE Bu etkinliği cevaplandırdım fakat emin olmadığımı sizlere söylemek istiyorum. Bir sürü kitabın olduğu fakat bunlara asla sahip olamayacağım bir yerdeyim ve bütün kitapları okuyabilirim.Hepsi bizlere sunulmuştur. 4.Etkinlik: Ömür Geçirmek:Onunla ömrümüzü beraber geçirmek için her şeyi veririz. Restore Etmek:Bu projesini insanlara sunmak için restore etmiş. Keşfetmek:Kitapların içindeki bu olağanüstülüğü keşfettim. Yegane:Yegane isteğim öğrencilerimi en iyi şekilde yetiştirmek.
5.Etkinlik: ?
6.etkinlik: Uyuyan çocuk Koşan atlet Solmuş çiçek Çalan saat Gülen yüz Çözülmeyen problem Çözülen problem
7.etkinlik: Boyanacak evler Unutulmaz hatıralar Yaramaz çocuklar Tanıdık insanlar
8.etkinlik: 8.etkinliği tam olarak anlatamayacağım için yalnızca sağ taraftakiler ekmek,çekiç,çakmak,yemek isim iken sol taraftaki ekmek,?,çakmak ve yemek fiildir.
9.etkinlik: Kitabın ilk cümlesi şöyleydi:''Uzaklardan gelenlerin anlatacakları vardır''. Evimizin penceresinden bahçede top oynayanları seyrediyordum. Senin yazdıkların bence çok etkiliydi. Annem yiyeceklerin üzerini her zaman kapalı tutmalıyız,derdi. Kırlardan topladıklarımızı masanın üzerindeki vazoya koyalım. Bir atasözümüz,''Erken kalkan yol alır'' der. Karşı kaldırımda yürüyen bizim öğretmen değil mi? Size önerdiklerime mutlaka bakın. Hayatta yaşananlar bazen rastlantı olabilir ancak romanda anlatılanlar tutarlı olmalıdır. İngilizce öğretmenimiz daha ilk derste''Yabacı dil öğrenmek isteyen önce ana dilinin ,inceliklerini çok iyi bilmelidir'' dedi.

özetini bulamadım..=(

1 5 1