Cevaplar

2015-11-23T21:57:37+02:00

ONAYLANMIŞ CEVAP

×
Uzmanlar tarafından teker teker incelenmiş onaylı cevaplar, doğru ve güvenilir bilgileri içermektedir. Eodev içerisinde moderatörler tarafından kontrol edilmiş milyonlarca kaliteli cevap vardır ancak onaylanmış cevaplar mükemmel ötesidir.
      .............

Dünyanın en zor işi öğrenmek kadar öğrendiğini anlatabilmektir. Her öğretmenin anlatımı hoş değildir kimi zaman dersi zevkli hale getirmek gerekir ve ben öğretmen olsam derse her daim hayatımı bağdaştıran öğretmen olmazdım hiç hayatımı katmazdım o konu ne ise onunla ilgili bir şey yaşayan var mı ?ya da bilgisi olan var mı ?sorusu sorardım. kendi hayatımla çocukları sıkmazdım onların hayatı ile neşe saçardım. Her daim güler yüzlü bir öğretmen olurdum ama suistimal ettirmezdim her daim neşeli olan ödevler verirdim ama arada onlarla şaka ile karışık sohbet ederdim. 
        
            Bir öğretmen dersi sevdirmeli ve öğretmeli onu zevkli hale getirmeli, ve her konuyu değil sadece önemli olan bilgileri anlatmalı, sınavla korkutmalı öğrenciyi, puan önemsiz demeli önemli olan öğrenmek demeli. Bir öğretmenin ilk hedefi öğretmek olmalı ve şunu unutmayalım ki öğretmenler yeni nesil sizin eseriniz olacaktır.

RabbeGidenYolcu

Başarılar.3 5 3