Cevaplar

2015-11-23T19:54:19+02:00

ONAYLANMIŞ CEVAP

×
Uzmanlar tarafından teker teker incelenmiş onaylı cevaplar, doğru ve güvenilir bilgileri içermektedir. Eodev içerisinde moderatörler tarafından kontrol edilmiş milyonlarca kaliteli cevap vardır ancak onaylanmış cevaplar mükemmel ötesidir.
Derttaşım, günlüğüm ;

Her zaman ki gibi ağlayarak yazıyorum haykırışlarımı ama sen gülerek okurken gülerek bu satırlarımı. "Sevmek" benden ne kadar da uzak sense kalbime o kadar yakınsın ki gel de anlat seni sana dilim varır mı? hayır varmaz sevgimi anlatmam yaşarım..yaşatırım.Şu zaman da doğru mu ? hayır hayır günah işte senin sevmem de günah mıdır acaba.. seni görünce donup kalıyorum sonra sen gidiyorsun ya kendime kızıyorum "o sana bakmaz " diyorum kendimce
konuşuyorum işte seni öyle seviyorum ki ama senin beni sevmediğini biliyorum yanından geçmeme rağmen hiç bakmıyorsun bile suratıma herkes gibi biriyim ben senin için hatta herkeste değil koca bir hiçim ben gözünde bugün mutsuzluğumu yazıyorum satırlarıma gene edebiyat aşkı tutu beni yani senin sevgin başlıyor ağlıyorum işte ey  yar '! gözlerimde yaşlar tükendi ama sen beni fark etmiyorsun. Neden sevgi bana uğramıyor Allah'ım neden her kız gibi bende sevilmiyorum. Neden ben malım ya neden bilmiyorum. kendimi dünyanın en özürlü insanı olarak görüyorum. Sense bana bakmazsın zaten benim gibi çirkine kim bakar ki ? Ben neden bu kadar tembel, bu kadar çirkin ve bir o kadar sevilmeyen bir varlığım. Yüreğim yanıyor KALBİME ŞİFA VER ALLAH'IM O ÇOK HASTA. Ölüm gibi değil, tam bir zulüm gibi bugün senin gözlerin beni fark etmiyor ve ben bu dünyanın en kötü insanıyım ve şuan cennete gidecek olsam ölmek isterdim ama cennet kim ben kim ? öyle değil mi ? derdimi kim anlar ? anca kağıtlara yazarım ben. Herkeste yapmacık sevgiler ve beni terk edenlere beni ararsınız diyesim var ama diyemem ki kim sever beni ? kim seviyor sanki. kendimden nefret ediyorum. Yaşamın anlamı yok sanki. Okula boş yere mi gidiyorum Matematik sıfır işte olmuyor hiç bir şey olmuyor sevilmiyorum seviyorum ama verdiğim değeri alamıyorum.

ama bir gün gideceğim bu şehirden ve buradan senden, ondan ve sizden uzaklara gideceğim o zaman MERYEM nerede bile demiceksiniz ? sizde yokluğumla ölceksiniz ! beni bir gün arayacaksınız. O sizi motive eden konuşmalarıma ve YALANSIZ SEVGİME hasret kalacaksınız.

ama o tren kalkacak ve MERYEM geri dönmeyecek! biliyorum ve hissediyorum ki eğer gidersem YOKLUĞUMLA YOK OLACAKSINIZ!

@RabbeGidenYolcu (<RGY>Meryem)

Başarılar..


2 5 2