Cevaplar

2013-04-04T21:19:52+03:00

O sınıfta sessiz ve utangaç oldu. O kadar para kazanmak zorunda, çünkü o, okuldan sonra arkadaşları karşılamak vermedi. Bu yüzden, o şehirde akrabalarından biri için çocuk bakımı gitti. Bebek uyurken, o matematiksel problemlerin çözülmesi ve dünya sınıflandırma okuyun.
Sınavdan önce günde sadece soğuk dışında soğuk ama aynı zamanda evde yoktu, ama ertesi gün onun için sıcaktı. O sınavı aldı. Ona yalnızca bir seçenek ile tıp fakültesi girdi. Altı yıl sonra, o kardiyoloji uzmanlaşmak tercih. O tıp fakültesi iken, o İstanbul’da bir alışveriş merkezinde bir dükkân asistan olarak çalışıyordu. Şimdi o değil vatan değil, aynı zamanda dünyanın önemli bir doktordur. O yeni bir hastalık keşfetti ve hastalık kardeşleri ismini verdi.

Defne Çamlıbel benim takdire Türk arkadaşım. Ben Avrupa'da bir ilaç kongrede tanıştık. O şimdiye kadar ona geniş bir gülümseme ve parlak yeşil gözleri ile gördüğüm en güzel kişidir.

 

Merhaba June
Bana bu konuda size yardımcı olsun gerçekten kendinizi aşağılayıcı olduğunu ve çekingen ve sinir? Bu kendinizi gerçekten onur kırıcı olduğunu ve kendinize olan güveninizi kaybetmenize neden olur. Tamam. Sen söyle bana izin ver. Bunu körü körüne size büyük gözükmez olma pointings ayrılmak onlara güvenilir çünkü arkadaşlarınızla kolayca kaybedebilirsiniz. bir Karar verme zamanı. her şeyden önce, iyi bir ilişki için zayıf ve strengts ardından da arkadaşlarınızı güçlü ve zayıf yönlerini belirlemek. Eğer öyleyse, birbirlerini tanımak yapabilirsiniz. Birbirinizi biliyorsanız, anlamak ve "yapmamanız" ve daha "yapılmaması gerekenler" tanımlamak.

 

1 1 1
2013-04-04T21:22:12+03:00

Everyone Hand in Hand bu başlık olsun ağaç dikme projesi

Okulun adını ver sonra ....... Okulu tree-planting project

0