İngilizce Mektup Örneği -(iş başvurusu için) Dear Sir/Madam, Hello, my name is Meryem Avcı. I am a university student in Istanbul. I study electrical engineering. I am very excited about this opportunity to participate in CCI’s Work and Travel Program. I have always wanted to go to America. Working there will help my professional life in Turkey and I think it will be fun. There are many things that would make me a good employee. I always work hard. Right now I attend my classes and work at a café. My boss says I am great with the customers. I am very friendly and really love talking to new people. I am a quick learner and I adapt easily in new situations. If you decide to hire me, I think it will be a good thin Thank you for this opportunity. Sincerely türkçesini istiyorum

1

Cevaplar

  • Eodev Kullanıcısı
2016-05-16T11:55:57+03:00

ONAYLANMIŞ CEVAP

×
Uzmanlar tarafından teker teker incelenmiş onaylı cevaplar, doğru ve güvenilir bilgileri içermektedir. Eodev içerisinde moderatörler tarafından kontrol edilmiş milyonlarca kaliteli cevap vardır ancak onaylanmış cevaplar mükemmel ötesidir.
Bayım/Hanım Efendi, Merhaba, Benim adım Meryem Avcı. İstanbul'da bir üniversite öğrencisiyim. Elektrik Mühendisliğinde okuyorum. CCI'nın Çalış ve Gez Programı'na (Gerçi Work&Travel Program, her ülkede aynı isimle yer alır; çeviri yapılmaz.) katılma fırsatı için çok heyecanlıyım. Ben hep Amerika'ya gitmek isterdim. Burada çalışmak, benim için eğlenceli olacak ve Türkiye'deki meslek yaşamıma yardım edecek. Beni iyi bir çalışan yapan bir çok şey var. Her zaman sıkı çalışırım. Şu aralar, derslerime katılıyorum ve bir kafede çalışıyorum. Patronum müşterilerle iyi geçindiğimi söyler. Ben çok arkadaş canlısıyım ve gerçekten yeni insanlarla konuşmayı seviyorum. Hızlı öğreniciyim ve yeni durumlara kolaylıkla adapte olurum. Eğer beni işe almaya karar verirseniz, bence bu iyi bir düşünce olacak. Bu imkanınız için teşekkür ederim. Saygılar.
1 5 1