Cevaplar

  • Eodev Kullanıcısı
2012-10-17T10:14:50+03:00

 

Time dergisinin logosu

TIME, haftalık bir haber dergisidir. Dünya'nın en saygın haber ve politika dergilerinden birisidir. Dergi, kendi reklam kampanyalarında isminin "The International Magazine of Events." (Olayların Uluslararası Dergisi) deyişinin kısaltması olduğunu belirtmiştir.

Time dergisinin ilk sayısı (1923 , Joseph G. Cannon ile birlikte).

Amerika merkezli derginin Avrupa sürümü Time Europe, eski adıyla Time Atlantic, Londra'da basılmaktadır. Time Europe, Orta Doğu, Afrika ve Latin Amerika'yı da kapsamaktadır. Ayrıca Asya sürümü, Kanada sürümü, Okyanusya sürümü de bulunur.

TIME, 1923 yılında Briton Hadden ve Henry Luce tarafından ABD'nin ilk haftalık haber dergisi olarak kurulmuştur. İngilizce olarak yayımlanan derginin günümüzde haftalık tirajı 4 milyonun üzerindedir. Görevdeki editörü Richard Stengel'dir.

İlgili maddeler
30 4 30
  • Eodev Kullanıcısı
2012-10-17T10:16:42+03:00

SPECIAL OFFER ÖZEL TEKLİF

TIME MAGAZINE : TIME is one of the world's most renowned and respected news publications. TIME DERGİSİ: TIME dünyanın en ünlü ve saygın haber yayınları biridir. It's no wonder 23 million people around the world turn to TIME weekly for its sharp insight and analysis into everything from news & current affairs, politics, business & finance, science & technology, the arts and entertainment. Bu haber ve güncel olaylar, siyaset, iş ve finans, bilim ve teknoloji, sanat ve eğlence her şeyi içine onun keskin kavrayış ve analiz için haftalık TIME dünyanın dönüş çapında 23 milyon kişi merak hayır. Delivering deeply reported, award winning journalism, TIME is the only news magazine that goes beyond the facts and tells you why. Gazetecilik kazanan derinden rapor teslim etmek, ödül, ZAMAN gerçekler ötesine geçer ve neden söyler sadece haber dergisidir.

4 3 4