Cevaplar

2015-11-26T20:56:12+02:00

ONAYLANMIŞ CEVAP

×
Uzmanlar tarafından teker teker incelenmiş onaylı cevaplar, doğru ve güvenilir bilgileri içermektedir. Eodev içerisinde moderatörler tarafından kontrol edilmiş milyonlarca kaliteli cevap vardır ancak onaylanmış cevaplar mükemmel ötesidir.
Merhaba

Bir gün iki arkadaş canları çok sı kıldığı için evden çıkmışlar..
Orman yoluna doğru yürümeye başlamışlar..Bu iki arkadaşlar hen gün birlıkte gezer,birlıkte eğlenırlermiş ..

Ormanda akşamın alacakaranlık  olan vaktıne kadar gezmişler..Sonunda orta yolda durunca kaybulduklarını anlamışlar.ama o panıkle ne yapacaklarını ,nereye gideceklerını bilememişler..adı ayşe olan kız ağlamaya başlamış..diğer kız sera ise ayşeyi sakınleştırmeye çalışmış ve ona'' eğer burda böyle ağlarsan hava kararıcak ve etrafımızı hiç göremeyeceğiz. Şuan elımızdekı bu fırsatı değerlendırıp yolu bulmalıyız'' demiş. Ayşe hemen kalkmış gözyaşlarını silmiş ve yola koyulmuşlar..Sonra yürüken çalılıkların arasından ses çıkmış ayşe çok korkak bir insan olduğu için olduğu yerde donup kalmış ama sera daha cesaretlı bir kızmış ve hemen ayşenın elını tutuğu gibi ordan ayrılmış..

Oraya girip, bir yerden çıkayım derken eve varmışlar ve bir daha asla tek başlarına bir yere gitmemişler.. demek ki neymiş herşeyın başı dayanışmaymış eğer sera ayşeyı orda bırakasaydı belkı ayşe biri onu bulana kadar ağlardı...

İyi Çalışmalar..0