Cevaplar

2012-10-22T16:51:51+03:00
Günde 5 etkinlik sınırından kurtul! Sınırsızlığın tadını çıkar!

a) Bazı dersleri kaçırdım! b) Öğretmen anlattı ama çok da iyi anlayamadım! c) Sınıfta öğrendik ama tekrar etsem iyi olur! d) Öğretmen anlatacak ama hazırlıklı gitmek lazım! e) O sırada gevezelik ediyordum, dersi dinleyemedim! f) Eyvah yazılı var! g) Hepsi!

Yukarıdaki şıklardan birini bile seçebiliyorsan, Sınırsız Konu Anlatımları senin tüm ihtiyacını karşılayacak... Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Dil ve Anlatım, Tarih derslerinin tüm konuları, çok renkli ve çok zengin bir öğrenme ortamı ile karşında! Üstelik 5 etkinlik sınırını ortadan kaldıran sınırsız içeriğe kavuşma olanağı ile!

Derslerini görsel, işitsel hatta etkileşimli olarak; üç boyutlu canlandırmalar, konuyu kolayca kavramaya yönelik interaktif etkinlikler, haritalar, deneyler ve çözümlü örneklerle, zevkle çalışmayı kim istemez! “Dersi derste öğren!” tabii ama bazı konuları öğrenemediğinde de paniğe kapılma! Sınırsız Konu Anlatımları istediğin kadar tekrar edebilmen ve kolayca öğrenebilmen için yanında! Ayda yalnızca 4 TL karşılığında, günde 5 etkinlik limitinden kurtul, kendine bu müthiş ve sınırsız öğrenme ortamını yarat! Ders çalışmayı bu kadar sevdiğin için ailenin gözleri yaşaracak!

0