Cevaplar

2016-05-14T12:16:10+03:00

ONAYLANMIŞ CEVAP

×
Uzmanlar tarafından teker teker incelenmiş onaylı cevaplar, doğru ve güvenilir bilgileri içermektedir. Eodev içerisinde moderatörler tarafından kontrol edilmiş milyonlarca kaliteli cevap vardır ancak onaylanmış cevaplar mükemmel ötesidir.
                                           ESKİŞEHİR GEZİM

           İlk kez evimden çok uzaklara gidecektim. cennet gibi bir yerdi ama evimi özleme korkusu vardı. korkuyu yenip abimle gezimize başladık. Eskişehir idi gittiğimiz yer. o kadar güzeldi ki, en çok türbelerine gittik. çünkü türbeleri çok meşhurdur.
 
          Abimle sıcak yaz günlerinde serinlemek için Sakarya'ya gittik. nehir olduğu için baya sürükleyici idi. ve ben çok korktuğum için sudan erkenden çıktım. abim devam ediyordu bende onu izliyordum. sonra abim Sakarya köprüsünden atlamak istedi. ben çok panik atak bir kız olduğum için korkup yapmaması gerektiğini söyledim ama yapmak konusund abaya ısrarcıydı. telefonu elime verip çekmemi istedi. korkusuzca atladı ve bende heycandan kayıt yapmayı unutmuştum.
 
             İyice yüzdükten sonra gezmelere devam ettik. orda bir sürü üniversite vardı bunlardan bir kaç tanesini gezdik ve her nereye bakıyorsak sürekli öğrencilerle karşılaşıyorduk. Sanırım buraya "öğrenci şehri" denilmesinin sebebi de bu. 
 
              Tanıştığımız insanlar çok sıcakkanlı ve yardımsever insanlardı. tabi her yeri iyice bilemediğimizden dolayı sürekli insanlara adresler soruyorduk. onlar da çok anlaşılır ve sıcakkanlı bir şekilde cevap veriyordular. burda en beğendiğim yer türbeler idi. gitmenizi tavsiye ederim.

                                             KOLAY GELSİN...
7 4 7